w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 787
Wszystkich postów: 946086
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Microsoft Mouse and Keyboard Center 13.222


Microsoft Mouse and Keyboard Center to program przeznaczony dla użytkowników mysz i klawiatur firmy Microsoft, będący fuzją wcześniej stworzonych programów - IntelliPoint oraz IntelliType Pro. Aplikacja pozwala na wykorzystanie wszystkich możliwości myszy i klawiatury, włącznie z dodatkowymi funkcjami, dostępnymi dla tych urządzeń w najrozmaitszych aplikacjach.

Program oferuje kompletną personalizację ustawień myszki i klawiatury, tak byśmy mogli cieszyć się ich wielofunkcyjną obsługą w różnych aplikacjach, grach czy w systemie Windows. W przypadku Windows 8 program uruchomimy bezpośrednio ze skrótu obecnego w Ekranie Startowym. W preferencjach aplikacji możemy ustawiać działanie przycisków, scrolla myszki, skrótów klawiatury, klawiszy multimedialnych, zmieniać prędkość przemieszczania kursora na ekranie, a także szybkość reakcji na kliknięcia. Dostępnych jest również wiele innych opcji, oczywiście wśród nich znajdziemy ustawienia dotyczące regulacji zachowania myszy i klawiatury znane z Panelu Sterowania Windows. Urządzenia zostają najczęściej automatycznie wykryte przez program, jednak nie dzieje się tak w wypadku starszych myszek i klawiatur podpinanych do portów USB oraz tych łączących się z komputerem przy pomocy PS/2. Gdy chcemy korzystać z urządzeń poprzez Bluetooth, należy wcześniej zestawić tego typu połączenie bezprzewodowe z komputerem.

Program posiada elegancką szatę graficzną, doskonale integrującą się z interfejsem Metro Windows 8. Obsługa aplikacji jest intuicyjna i nie powinna sprawić kłopotów użytkownikom mało obeznanym z komputerem, aczkolwiek zaawansowane opcje mogą być dla nich już nieco bardziej wymagające. Zawsze mogą oni jednak skorzystać z podpowiedzi wyświetlanych w balonikach informacyjnych oraz z bezpośrednich linków do witryny pomocy technicznej Microsoft, dotyczących instalacji oraz ustawień obsługi myszy i klawiatury. W menu programu możliwe jest także użycie opcji Support, która zawiera odnośnik do strony głównej wsparcia dla sprzętu Microsoftu, oraz URL do podstrony z listą urządzeń obsługiwanych przez aplikację. Opcję Support wyposażono również w poradnik Healthy Computing Guide, instruujący jak zdrowo i bezpiecznie korzystać z komputera.

Uwaga!
Lista obsługiwanych urządzeń znajduje się tutaj.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Microsoft Mouse and Keyboard CenterMicrosoft Mouse and Keyboard Center 13.222
Wersja stabilna 32-bitowa
46 MB | 2020-11-05
Microsoft Mouse and Keyboard Center 13.222
Wersja stabilna 64-bitowa
47.09 MB | 2020-11-05

Ilość pobrań: 1539 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Microsoft Mouse and Keyboard Center