w
googluj

Images2PDF 0.9.7.1125


Images2PDF to program, dzięki któremu z grupy dowolnej ilości zdjęć o różnych wymiarach, utworzymy jeden, spójny plik PDF. Będziemy przy tym mogli uzupełnić jego metadane (tytuł, autora, temat i słowa kluczowe) oraz wpłynąć na stopień kompresji analizowanych i dodawanych do dokumentu fotografii.

Interfejs programu nie jest skomplikowany, dzięki czemu obsługa aplikacji jest bardzo przyjazna. Potęguje to fakt, iż poza wykorzystaniem eksploratora, zdjęcia do nowego projektu możemy dodać poprzez wygodną metodę "przeciągnij i upuść", którą stosować można nie tylko do pojedynczych plików, ale również całych ich grup. Po stworzeniu biblioteki możemy dostosować ustawienia tworzonego dokumentu PDF pod postacią szczegółowego zdefiniowania formatu kartki oraz jakości fotografii, które zostaną na niej umieszczone. Kiedy ustalimy kolejność zdjęć, jaka nas interesuje pozostaje już tylko włączyć proces przetwarzania. Bezpośrednio przed jego rozpoczęciem zostaniemy poproszeni o uzupełnienie wspomnianych już metadanych generowanego pliku oraz wskazanie ścieżki, pod którą nowy dokument zostanie zapisany na komputerze.

Warto dodać, iż program cechuje się dużą szybkością działania, na którą główny wpływ ma ilość przetwarzanych obrazów. Skomplikowane obliczenia związane z ewentualnym przecinaniem i kompresowaniem plików wykonywane są stosunkowo szybko.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Images2PDFImages2PDF 0.9.7.1125
Wersja stabilna
1.66 MB | 2014-05-18

Ilość pobrań: 548 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Images2PDF