w
googluj

Icecream PDF Split&Merge 3.46


Icecream PDF Split&Merge to wygodny w obsłudze program, który pozwala na tytułowe rozdzielanie oraz łączenie wielu plików PDF w jeden. To pierwsze przebiegać może na kilka sposobów; między innymi tworząc nowy dokument, który jest kopią wybranego fragmentu pliku źródłowego lub usuwając wybrane strony z oryginału, natomiast w przypadku łączenia kilku dokumentów mamy możliwość wpływu na ich kolejność w PDFie, który będzie ich scaleniem.

Do zalet programu należy zaliczyć łatwość jego obsługi, co z jednej strony wynika z zachowania estetyki typowej dla aplikacji interfejsu Modern UI (mimo, iż mamy do czynienia z programem desktopowym), a z drugiej, z konsekwencji producenta w kreowaniu okien kolejnych swoich produktów; o ile wcześniej korzystaliśmy z innego narzędzia ICECREAM APPS, obsługa nie będzie dla nas żadnym zaskoczeniem.

Wygodne, duże przyciski pozwalają nam uaktywnić tryb rozdzielania oraz łączenia, po uruchomieniu których zawartość głównego okna programu nieco się zmienia, przedstawiając dostępne w danym module opcje. Wygodnym dodatkiem jest wbudowana w program przeglądarka PDFów, dzięki czemu, jeśli użytkownik będzie chciał skontrolować pliki, które dodał do programu celem obróbki, nie będzie musiał specjalnie uruchamiać zbyt rozbudowanego (w tym przypadku) Adobe Readera, a jedynie szybko uaktywnić podgląd dokumentów bezpośrednio w programie.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (6 głosów)

Strefa Download programu
Icecream PDF Split&MergeIcecream PDF Split&Merge 3.46
Wersja stabilna
18.8 MB | 2020-05-20
przejdź
Icecream PDF Split&Merge Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 1015 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
Icecream PDF Split&Merge
avatararrow
~chinese_bird | 2016.03.29 14:46
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ma wersje z j. polskim.
Icecream PDF Split&Merge 3.25