w
googluj

K2pdfopt 2.42


K2pdfopt to przydatny program, który pozwala na edycję formatów plików PDF lub DJVU tak, aby wygodnie z nich korzystać na przykład na coraz popularniejszych czytnikach e-papieru. Aplikacja pozwala przekonwertować pliki do odpowiedniej rozdzielczości, jakości, rozmiaru ekranu i proporcji, dzięki czemu przyjemność przeglądania takich dokumentów na urządzeniach mobilnych będzie niczym nieograniczona.

Obsługa programu jest prosta i nie powinna nikomu przysporzyć trudności. Aby konwersji poddać nowy plik wystarczy go przeciągnąć na ikonę programu, a aplikacja odpowiednio go zaimportuje. Możliwe jest też jednak skorzystanie z niewielkiego kreatora bezpośrednio w programie. Następnie można ręcznie wprowadzić wymiary docelowego wyświetlacza oraz jego proporcje lub skorzystać z listy, która ma w sobie zakodowane dane ekranów najpopularniejszych modeli czytników Amazon Kindle.

Prócz ustawień wymiarów, K2pdfopt oferuje także dodatkowe opcje, które wybiera się w lewej części okna programu. Możliwe jest na przykład ustawienie formatowania, które zapisze dwie strony dokumentu na jednej stronie docelowej wymiaru lub nie przekonwertuje pliku na czarno-biały, pozostawiając obrazy kolorowymi. Po dokonaniu niezbędnych ustawień, pozostaje już tylko włączenie trybu konwersji. Choć modyfikacja jednej strony trwa tylko kilka sekund, w przypadku obsługi kilkusetstronicowych książek, sumaryczny czas okaże się dość długi, wobec czego warto na tym etapie o chwilę cierpliwości. Śledzenie postępów umożliwia procentowy pasek oraz tekstowe informacje o numerze aktualnie analizowanej strony.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
K2pdfoptK2pdfopt 2.42
Wersja stabilna 32-bitowa
11.64 MB | 2017-09-28
K2pdfopt 2.42
Wersja stabilna 64-bitowa
12.7 MB | 2017-09-28

Ilość pobrań: 1488 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
K2pdfopt