w
googluj

Free PDF to Word Converter 5.1.0.383


Free PDF to Word Converter to, jak sama nazwa wskazuje, narzędzie, za pomocą którego z analizy pliku PDF, uzyskamy dokument tekstowy, typowy dla pakietu Microsoft Office. Dzięki temu, łatwo będziemy mogli na przykład komputerowo wypełnić druki oraz formularze, które często dostępne są w Internecie jedynie w formacie PDF, który nie pozwala na edycję jego treści.

Z obsługą programu nikt nie powinien mieć większych problemów. Wystarczy wskazać ścieżkę pliku, który ma zostać przerobiony na dokument tekstowy oraz zatwierdzić wybór. Możliwe jest wskazanie kilku plików jednocześnie, co znacznie przyśpieszy obróbkę, jeśli chcemy ją zastosować do kilku dokumentów. Następnie, po wybraniu ścieżki, w której mają zostać zapisane pliki wynikowe, wystarczy użyć jednego przycisku, by program przystąpił do pracy. Na uwagę zasługuje wysoka szybkość działania konwertera, nawet dla stosunkowo obszernych i skomplikowanych dokumentów.

Użytkownik powinien zwrócić uwagę, iż Free PDF to Word Converter nie zawsze poradzi sobie z zaawansowanymi stylem czcionkami, jak również innymi strukturami niż tekst. Oczywiście narzędzie podejmuje próbę analizy, jednak na przykład skomplikowane wzory matematyczne nie są zawsze poprawnie odczytywane. Warto jednak zauważyć, że skuteczne interpretowane są tabele. Co prawda w wynikowym dokumencie reprezentowane są przez autokształty, ale poprawnie odwzorowywany jest ich układ, co jest wystarczające, aby wypełnić komputerowo formularz i go wydrukować, bądź wysłać pocztą elektroniczną innej osobie.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Free PDF to Word ConverterFree PDF to Word Converter 5.1.0.383
Wersja stabilna
4.3 MB | 2014-02-28

Ilość pobrań: 2051 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (2)
Free PDF to Word Converter
avatararrow
~dzida | 2015.06.23 09:14
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program chce hasła jak pisze kolega poniżej
Free PDF to Word Converter 5.1.0.383
avatararrow
~Luki | 2015.04.16 01:32
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Gówno. Za każdym razem chce hasło do PDFa, bo rzekomo jest chroniony... Nawet do tych PDFów, które sam tworzyłem. Słabe.
Free PDF to Word Converter 5.1.0.383