w
googluj
pl

PDF to JPG Expert 4dots 2.6


PDF to JPG Expert 4dots to program przeznaczony, jak sama nazwa wskazuje, do konwertowania plików PDF do formatu JPG. Narzędzie bez problemów radzi sobie również z innymi formatami wyjściowymi: PNG, BMP, PSD, TIFF oraz z ich odmianami: skompresowanymi, w skali szarości, różniącymi się liczbą bitów i innymi. Łącznie dostępnych jest 35 formatów wyjściowych.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta: wystarczy przeciągnąć i upuścić wybranego PDFa nad obszar roboczy aplikacji lub dodać go ręcznie; możliwa jest także praca na wielu plikach jednocześnie, po wskazaniu folderu, w którym się one znajdują. Na liście plików PDF widoczne są ich detale, takie jak liczba stron czy rozmiar.

Format docelowy wybieramy z rozwijanej listy. Możliwe jest też określenie docelowej rozdzielczości pliku graficznego (w DPI, tj pikselach na cal), jego rozmiarów (jednego z trzech standardowych lub wybranego własnoręcznie) oraz wybór folderu docelowego. Konwersję rozpoczynamy przyciskiem „Convert”, a o jej postępie informuje nas monotonnie przesuwający się pasek. Ten aspekt działania programu mógł zostać lepiej zaprojektowany – przydatny byłby podgląd czasu pozostałego do zakończenia konwersji.

Co ciekawe, za pomocą programu można także przekształcić do postaci graficznej pliki zabezpieczone hasłem – trzeba je oczywiście znać, lecz wiele podobnych programów nie oferuje tego typu funkcjonalności.

PDF to JPG Expert bardzo dobrze nadaje się do przekształcania PDFów w łatwo modyfikowalne pliki graficzne, nie wymagające specjalnych narzędzi do uruchomienia.

Instalacja online.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (12 głosów)

Strefa Download programu
PDF to JPG Expert 4dotsPDF to JPG Expert 4dots 2.6
Wersja stabilna
8.22 MB | 2020-02-12

Ilość pobrań: 10703 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (4)
PDF to JPG Expert 4dots
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.10.10 15:34
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ESET zawył mi przy tym na czerwono, więc chyba faktycznie coś na rzeczy jest.
PDF to JPG Expert 4dots 2.2
avatararrow
~Guanabana | 2016.05.20 08:40
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wystarczy klikać na reklamówkach Decline podczas instalacji, a nie wszystko Accept i wszystko będzie ok. Programik bardzo fajny.
PDF to JPG Expert 4dots 2.2
avatararrow
~Sebastian | 2015.06.22 20:47
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
DODAJE RAKLAMOWKI!!!! nie ściągać!
PDF to JPG Expert 4dots 2.1
avatararrow
~Robert | 2014.11.08 10:58
6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Same trojany wewnątrz pakietu instalacyjnego
PDF to JPG Expert 4dots 2.0