w
googluj
pl

Free PDF To Text Converter 4dots 1.0


Free PDF To Text Converter 4dots pozwala na wyodrębnianie tekstu z dokumentów PDF i zapisywanie go w plikach TXT lub HTML. W programie można przeprowadzić konwersję większej liczby PDF-ów na tekst w pojedynczym procesie (narzędzie obsługuje przetwarzanie wsadowe). Dostępne są opcje pozwalające na dokładny wybór stron, z których chcemy wyodrębnić tekst. Można wykonać konwersję wszystkich stron, stron od/do, stron parzystych lub nieparzystych i określonej liczby stron z danego zakresu, a także zdecydować się na wyodrębnienie wielu dowolnych zakresów stron oraz stron zawierających podany przez nas tekst. Free PDF To Text Converter 4dots obsługuje dokumenty PDF zabezpieczone hasłem, dzięki czemu dostępna jest ich konwersja na tekst po podaniu odpowiednich haseł w liście roboczej programu.

Lista operacyjna wyświetla wszystkie pliki PDF, z którymi zamierzamy pracować, jak również informuje nas o ich nazwach, kodowaniu, rozmiarach, datach utworzenia i ścieżkach w systemie. Do obszaru roboczego można dodawać wiele plików PDF jednocześnie, a także wczytywać całe katalogi i zagnieżdżone w nich podkatalogi zawierające ten rodzaj dokumentów. Możliwe jest również przenoszenie PDF-ów do listy operacyjnej za pomocą metody przeciągnij i upuść. Dodatkowo aplikacja integruje się z menu kontekstowym Eksploratora Windows, pozwalając na szybką konwersję plików PDF na tekst z poziomu przeglądania nośników danych w Eksploratorze. Pozostałe ustawienia programu dotyczą wyboru folderu docelowego dla tworzonych plików tekstowych lub HTML, a także zapisywania tekstu z wielu dokumentów PDF do pojedynczego pliku TXT czy HTML. Narzędzie nie wymaga instalacji programu Adobe Reader bądź innych aplikacji do obsługi PDF.

Szata graficzna programu nie wyróżnia się niczym szczególnym. Mniej zaawansowaniu użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów z obsługą narzędzia. Jeżeli mimo wszystko doświadczą jakichś trudności, mogą skorzystać z pomocy wbudowanej w program lub przeczytać skromne instrukcje w witrynie jego twórców, niestety dostępne tylko w języku angielskim.

Uwaga!
Polska translacja aplikacji nie jest zbyt dobrze wykonana.
Instalator proponuje również programy zewnętrzne, mogące zmieniać silnik wyszukiwania oraz stronę główną przeglądarki w celu wyświetlania w niej witryn reklamowych itp. Aby uniknąć instalacji dodatkowych programów, należy w instalatorze aplikacji wybrać funkcję Custom Setup i odznaczyć związane z nią opcje, po czym w kolejnych oknach z ofertami zewnętrznych programów kliknąć dwa razy Decline.

Wymagania!
Wymagane są biblioteki .NET Framework w wersji 2.0 lub późniejszej.
Przetwarzanie dużej ilości plików PDF lub PDF-ów o większych rozmiarach często wymaga posiadania co najmniej 2 GB pamięci RAM.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Free PDF To Text Converter 4dotsFree PDF To Text Converter 4dots 1.0
Wersja stabilna
27.41 MB | 2013-12-11

Ilość pobrań: 585 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Free PDF To Text Converter 4dots