w
googluj

Universal Document Converter 6.8.1712


Universal Document Converter jest łatwą w obsłudze aplikacją umożliwiającą konwersję plików tekstowych i graficznych do wybranego formatu. Program cieszy się ogromną popularnością na całym świecie zarówno wśród domowych użytkowników jak i w przedsiębiorstwach.

Aplikacja umożliwia przekonwertowanie wybranego pliku na osiem formatów: pdf, jpeg, tiff, png, gif, pcx, dcx, bmp. W celu przeprowadzenia konwersji, otwieramy dany dokument i klikamy w opcję „Drukuj”. Następnie wybieramy drukarkę: Universal Document Converter i wchodzimy w jej właściwości. Mamy tutaj szeroki wachlarz możliwości, jak wybór odpowiedniego formatu, ustawienia hasła, znaku wodnego, rozmiaru, orientacji dokumentu itp.

Ciekawą opcją jest możliwość utworzenia oddzielnego pliku dla każdej strony w danym dokumencie. Wykonalna jest także konwersja kilku plików graficznych bądź tekstowych do jednego pliku PDF.

Program zawiera pokaz slajdów przedstawiający w sposób niezwykle zrozumiały, jak szybko i sprawnie przeprowadzić operację konwersji pliku do wybranego formatu. Universal Document Converter jest godny polecenia zarówno mniej jak i bardziej wymagającym użytkownikom.

Ograniczenia!
Wersja demonstracyjna. Jedynym ograniczeniem jest znak wodny generowany na każdym pliku.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Universal Document ConverterUniversal Document Converter 6.8.1712
Wersja stabilna
23.18 MB | 2017-12-18

Ilość pobrań: 458 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Universal Document Converter