w
googluj

FlexPaper Desktop Publisher 3.2.1


FlexPaper Desktop Publisher to lekka aplikacja służąca do otwierania, przeglądania i publikowania w internecie dokumentów w formacie PDF. Do publikowanych dokumentów możemy również załączać takie elementy, jak filmy, obrazy i linki, dzięki czemu stworzymy duże, interaktywne prezentacje w formacie HTML4, HTML5 lub Adobe Flash.

Główną część interfejsu programu zajmuje czytnik plików PDF, który funkcjonalnością niewiele ustępuje programowi Adobe Reader. W FlexPaper można niemal dowolnie dostosowywać widok dokumentu do naszych potrzeb, zmieniając jego wielkość, układ stron, dopasowując do szerokości i stosując precyzyjne narzędzia zoomowania. Istnieje także możliwość otwarcia dokumentu w nowym oknie pełnoekranowym, przesłania go do drukarki oraz przeszukiwania pod kątem podanych słów i fraz. Nie zabrakło także funkcji progresywnego ładowania, wspomagającej wczytywanie PDFów.

Treści multimedialne dodajemy przy pomocy trzech przycisków na dole interfejsu, oznaczając przy ich pomocy typ treści, jaki chcemy dodać, i przeciągając kursor nad obszarem dokumentu, w którym chcemy umiejscowić nowe elementy. Z kolei przycisk „Publish & View” pozwala nam na wybór ścieżki, w jakiej chcemy opublikować naszą pracę (na dysku lokalnym lub w internecie), wybór formatu (PDF, HTML4 i 5 lub Adobe Flash) i na podejrzenie gotowej pracy.

Aplikacja współpracuje z usługą Google Analytics, umożliwiającą śledzenie dodawanej przez nas zawartości i jej popularności w sieci. Wystarczy podać numer UA (swoje ID), by powiązać publikację z naszym kontem.

Polecamy program FlexPaper Desktop Publisher do publikowania interaktywnych prezentacji w internecie.

Uwaga!
Na stronie producenta znajdziemy wtyczki, które pomogą nam rozszerzyć funkcjonalność aplikacji m.in o obsługę Wordpress.

Ograniczenia!
Funkcjonalność bezpłatnej wersji programu jest nieco ograniczona w stosunku do wersji komercyjnych. Nie jest m.in możliwe modyfikowanie interfejsu aplikacji, a prezentacje opublikowane w internecie oznaczane są logo producenta.

Spolszczenie!
Spolszczenie programu jest jedynie częściowe - opisy większości funkcji nadal są w języku angielskim.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
FlexPaper Desktop PublisherFlexPaper Desktop Publisher 3.2.1
Wersja stabilna
70.9 MB | 2018-08-11

Ilość pobrań: 354 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
FlexPaper Desktop Publisher