w
googluj

Image to PDF Converter Free 6.5


Image to PDF Converter Free to niewielka aplikacja, pozwalająca na konwersje wielu plików graficznych do pojedynczego dokumentu PDF. W programie możemy ustalić kolejność oraz rozmiary stron w dokumencie, a także przypisać mu tytuł, temat, autora, twórcę oraz słowa kluczowe. Konwersja opiera się na przetwarzaniu wsadowym i przebiega w szybkim tempie. Obsługiwanych jest około 30 formatów plików źródłowych.

Proces konwersji nie wymaga instalacji zewnętrznych programów do obsługi PDF-ów, jednak aby skorzystać z opcji przeglądania stworzonych przez narzędzie dokumentów, potrzebna jest już któraś z takich aplikacji, np. Adobe Reader/Acrobat lub Foxit Reader. Program nie potrzebuje również żadnych zewnętrznych sterowników drukowania.

Obsługiwane formaty plików wejściowych:

BMP, DIB, RLE, ICO, EMF, WMF, GIF, JPEG, JPG, JPE, JFIF, PNG, TIFF, PNM, PPM, PBM, PFM, PGM, PCX, XPM, XBM, WBMP, TGA, SGI, RAW, PICT, Sun RAS, PSD, Dr. Halo, MNG, Kodak PhotoCD, JP2, J2K, JNG, JBIG, IFF, HDR, Raw Fax G3, EXR, DDS.

Szata graficzna programu została wykonana na przyzwoitym poziomie, można wybierać spośród kilku przyjemnych dla oka motywów. Z obsługą konwertera powinien poradzić sobie właściwie każdy użytkownik. W razie jakichkolwiek problemów, w aplikacji dostępny jest plik pomocy, zawierający wszystkie niezbędne instrukcje. Warto dodać, że obrazy można dodawać do listy konwersji także za pomocą metody przeciągnij i upuść.

Image to PDF Converter Free nie oferuje co prawda żadnych wyjątkowych funkcji w stosunku do innych programów z tej kategorii, jednak przyda się do szybkiego tworzenia PDF-ów z całych serii obrazów, uzyskanych np. poprzez skanowanie książek, dokumentacji, komiksów itd.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Image to PDF Converter FreeImage to PDF Converter Free 6.5
Wersja stabilna
8.31 MB | 2014-01-24

Ilość pobrań: 2364 | W tym miesiącu: 70 | W poprzednim miesiącu: 187

Komentarze (0)
Image to PDF Converter Free