w
googluj

PDF to Text 10.0 Build 051


PDF to Text to niewielki program, konwertujący dokumenty PDF do plików tekstowych. Narzędzie zachowuje w wyjściowych plikach całą treść i formatowanie oryginału, stara się także odzwierciedlić prawidłowy układ tekstu. Aplikacja wykorzystuje przetwarzanie wsadowe, co pozwala na konwersję większych zbiorów dokumentów w jednym zadaniu. Wszystkie strony danego PDF-u zapisywane są w pojedynczym pliku tekstowym.

Konwersja przebiega w miarę szybko, niestety doskwiera brak paska postępu, zamiast niego wyświetlana jest tylko prośba o cierpliwość. Do skorzystania z programu właściwie nie potrzeba żadnej zewnętrznej aplikacji do obsługi PDF (np. Adobe Acrobat/Reader lub Foxit Reader). Według producenta, narzędzie może konwertować także dokumenty PDF, które posiadają restrykcje dotyczące kopiowania treści lub zapisywania jej w formie zwykłego tekstu.

Interfejs graficzny aplikacji jest bardzo prosty, ale jednak przyjemny dla oka. Nikt nie powinien mieć większych problemów z obsługą programu, wystarczy wybrać odpowiednie PDF-y, określić katalog docelowy i rozpocząć konwersję. Dodatkowo można otwierać pliki wejściowe i wyjściowe w zewnętrznych aplikacjach – dokumenty PDF w ich domyślnej przeglądarce, pliki tekstowe w notatniku. Dostępny jest także podgląd plików w folderach źródłowych oraz docelowych. PDF to Text przyda się głównie użytkownikom, który potrzebują szybko zamienić dużą liczbę PDF-ów na pliki tekstowe, bez konieczności otwierania bardziej skomplikowanych aplikacji, przeznaczonych do konwersji tego typu dokumentów.

Wymagania!
Do prawidłowej konwersji wymagane jest uruchomienie programu jako administrator, w innym wypadku może dojść do błędów w przetwarzaniu, ze względu na zbyt niskie uprawnienia użytkownika.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
PDF to TextPDF to Text 10.0 Build 051
Wersja stabilna
1.44 MB | 2018-01-27

Ilość pobrań: 651 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
PDF to Text
avatararrow
~ebczyt | 2014.05.12 11:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bezbłędnie konwertuje polskie litery. Konwertuje szybko.
PDF to Text 3.1 Build 038