w
googluj

3D Train Studio Standard 7.1.0.0


3D Train Studio Standard to rozbudowana, profesjonalna aplikacja wspomagająca projektowanie sieci torów transportu szynowego, przed etapem budowania odpowiedniej makiety. Pozwala na szczegółowe stworzenie nie tylko odpowiednich dróg kolejowych, ale również pozostałej infrastruktury, co istotne cały czas bazując na atrakcyjnym trybie projektowania trójwymiarowego.

Bezpośrednio po zainstalowaniu programu, warto przed przystąpieniem do tworzenia nowego projektu, uruchomić jeden z już istniejących (pobierane są one na bieżąco z Sieci), aby uzmysłowić sobie jak duże możliwości daje nam aplikacja. Gotowe projekty są w pełni edytowalne, zatem pierwsze kroki w programie można postawić bazując na konfiguracji istniejącej już sieci kolejowej. W dowolnym momencie pracy możemy przełączać się między widokiem trójwymiarowym a czytelniejszym planem 2D. W programie można przeprowadzać symulacje ruchu kolejowego, którym towarzyszą efekty dźwiękowe, zatem dla zwiększonego efektu warto zapewnić sobie dostęp do głośników lub słuchawek.

Dużym plusem programu są jego ustawienia konfiguracyjne, które są ciekawie zorganizowane pod względem interfejsu (kolejne sekcje to osobne karty). Znajdziemy wśród nich między innymi cenne ustawienia jakości grafiki (podobnie, jak w grach komputerowych), dzięki którym dostosujemy jakość wyświetlanego obrazu do możliwości sprzętowych naszego komputera.

Ograniczenia!
Program w darmowej wersji Standard pozwala na umieszczanie co najwyżej 150 obiektów w jednym projekcie oraz (względem płatnej licencji) posiada okrojone możliwości udostępniania projektów oraz tworzenia własnych elementów otoczenia.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (8 głosów)

Strefa Download programu
3D Train Studio Standard3D Train Studio Standard 7.1.0.0
Wersja stabilna 32-bitowa
151 MB | 2021-10-11
3D Train Studio Standard 7.1.0.0
Wersja stabilna 64-bitowa
153 MB | 2021-10-11

Ilość pobrań: 831 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
3D Train Studio Standard