w
googluj

Modio 5.3


Modio to aplikacja stworzona z myślą o graczach, którzy do codziennej rozrywki wykorzystują konsolę Xbox 360. Program pozwala rozszerzyć możliwości gier poprzez instalację tak zwanych modów. Całość opiera się na przyjaznym interfejsie i bazuje na kopiowaniu dodatków bezpośrednio na dysk konsoli, który podłączamy do komputera.

Interfejs aplikacji przypomina nieco przeglądarkę internetową, ponieważ bazuje na podobnego typu kartach, które można dowolnie konfigurować, aby ich kolejność pasowała do przyzwyczajeń korzystającego. Obsługa jest intuicyjna, dzięki logicznemu podziałowi na sekcje, do których dostaniemy się poprzez przełączanie funkcji w dolnej części okna, ale również odwołując się do konkretnych pozycji do pobrania, które reprezentowane są przez kafelki nawiązujące stylem do rozwiązań Microsoftu.

Lista obsługiwanych tytułów gier jest dość pokaźna, a jej zmiany można na bieżąco śledzić na stronie internetowej producenta. Prócz samych modów, program pozwala również na ściąganie oraz wgrywanie zmodowanych plików stanów gier, co również może stanowić nie lada gratkę dla zapalonych graczy gier konsolowych. Modio oferuje jedynie podstawowe ustawienia konfiguracyjne, wśród których znajdziemy opcje związane z automatycznym logowaniem oraz podłączonymi dyskami naszej konsoli.

Ograniczenia!
Nie do wszystkich modyfikacji gier uzyskamy darmowy dostęp w ramach licencji Freeware. Niektóre pozycje wymagają posiadania odpłatnego konta użytkownika VIP.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
ModioModio 5.3
Wersja stabilna
1.93 MB | 2014-07-20

Ilość pobrań: 2695 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Modio