w
googluj

GestureWorks Gameplay 1.0.9.0


GestureWorks Gameplay to przydatny dodatek do cieszącego się coraz większą popularnością programu Steam, dzięki któremu będziemy mogli wykorzystać dotykową obsługę ultrabooków i tabletów do kontrolowania gier bez konieczności użycia myszy i klawiatury.

Choć program obsługuje jedynie gry bazujące na wykorzystaniu DirectX (niestety pozycje wykorzystujące OpenGL nie będą działać poprawnie) i tak stanowi sporą rewolucję wśród graczy, dla których dotychczas jedynie dotykowa obsługa podczas gier mogła stanowić duże ograniczenie. Aplikacja jest prosta w użyciu i pozwala w kilku krokach odpowiednio skonfigurować ustawienia tak, aby gesty, które wykonujemy na dotykowych ekranach przekładały się na najprzydatniejsze akcje naszego bohatera w grze.

Program został wyposażony w obsługę multidotyku i przyśpieszeniomierza, a wydajne algorytmy odpowiedzialne są za sprawną obsługę ponad 200 dotykowych gestów. Dzięki takiej ilości dostępnych opcji, z dużym prawdopodobieństwem, nigdy nie będziemy ograniczeni podczas dodawania wygodnego schematu obsługi do kolejnej gry. W razie ewentualnych kłopotów z obsługą aplikacji, z pomocą może przyjść czytelne forum użytkowników programu, które dostępne jest pod tym adresem.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do strony programu w sklepie Steama, na której ręcznie należy aktywować pobieranie wersji demonstracyjnej programu (opcja ta znajduje się w prawej części strony).

Ograniczenia!
Aplikacja nie będzie działać poprawnie na urządzeniach opartych na architekturze ARM (a więc działających pod kontrolą Windowsa w edycji RT).

Wymagania!
Konieczne jest posiadanie programu oraz aktywnego konta użytkownika Steam.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
GestureWorks GameplayGestureWorks Gameplay 1.0.9.0
Wersja stabilna
215 MB | 2014-07-07

Ilość pobrań: 708 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
GestureWorks Gameplay