w
googluj
pl

Steam 2.3.1


ico
Ostatnie lata przyniosły spory rozwój tzw. dystrybucji cyfrowej gier pudełkowych, która zyskuje na znaczeniu kosztem tradycyjnych, pudełkowych edycji dostępnych w sklepach. Takie platformy to jednak często nie tylko miejsce, w którym możemy nabyć największe hity w promocyjnych cenach, ale i ogromna sieć społeczności skupionych wokół różnorodnych produkcji i możliwość podzielenia się własnymi spostrzeżeniami i przemyśleniami z innymi graczami. Między innymi takie możliwości daje nam mobilna aplikacja Steam przeznaczona dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android.

Głównym elementem tego programu jest możliwość komunikacji z innymi graczami za pomocą rozbudowanych opcji społecznościowych. Użytkownik zyskuje dostęp do kompletnej listy znajomych i ich ostatniej aktywności – możemy w każdej chwili sprawdzić ich konta, w co ostatnio grywali lub jakie osiągnięcia zdobywali. Nie brakuje także modułu umożliwiającego sprawdzenie nowości w różnorodnych grupach skupiających graczy wokół konkretnej tematyki. Komunikację ze znajomymi ułatwia także czat, za pomocą którego rozmowę możemy toczyć także podczas rozgrywki na komputerze.

Aplikacja umożliwia przejrzenie oferty sklepu – znajdziemy tutaj kompletny katalog wszystkich gier, zestaw aktualnych promocji i przecen oraz opisy nowości. Gracze z pewnością zainteresują się specjalnym panelem dającym dostęp do najświeższych informacji ze świata elektronicznej rozrywki oraz istotnych wieści dotyczących funkcjonowania serwisu. Program to także pełny zestaw narzędzi służących do personalizacji konta czy dokonywania płatności za zakupione produkty. Steam w wersji na Androida udostępniono w języku polskim.

Uwaga!
Dostęp do pełnej wersji Steam umożliwia program przeznaczony dla użytkowników komputerów osobistych.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze

Spolszczenie!
Program od razu uruchamia się w polskiej wersji językowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SteamSteam dla Android
2018-06-23
przejdź Steam dla Windows

Ilość pobrań: 269 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Steam