w
googluj

BDReader 1.04


BDReader to bardzo prosty w obsłudze, przyjazny program przeznaczony do wygodnego czytania komiksów (obsługiwane są formaty typowe, dla tego typu dokumentów: CBR, CBZ, CBT, CBZ, a dodatkowo również PDF, RAR, ZIP, TAR oraz 7Z). Na uwagę zasługuje przede wszystkim czytelność i prostota interfejsu oraz wygodny sposób przeglądania kolejnych fragmentów komiksu wraz z podglądem miniatury całej strony, na której się znajdujemy.

Aby skorzystać z programu, wystarczy po uruchomieniu użyć menu plik, aby wybrać z niego dokument, który chcemy uruchomić. Zostaje on bardzo szybko załadowany, a pierwsza strona wyświetlona w głównym oknie. Aplikacja umożliwia wyświetlenie dodatkowego panelu, którego funkcje mogą przydać się nam podczas przeglądania kolejnych stron komiksu. O widoczności paska zadecydujemy z poziomu ustawień znajdujących się na rozwijanej liście menu "View". Możliwe jest również aktywowanie trybu pełnoekranowego. Warto dodać, iż ustawienia mogą być stosowane globalnie lub do jedynie do poszczególnych dokumentów otwieranych za pomocą programu.

Dobrą informacją dla miłośników maksymalnie prostej obsługi oprogramowania będzie fakt, iż zupełnie wszystkie możliwości BDReadera mogą być obsłużone z poziomu skrótu klawiaturowego. Pełna lista dostępnych kombinacji wraz z wyjaśnieniami funkcjonowania dostępna jest bezpośrednio w programie, w krótkim, ale treściwym oknie pomocy.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
BDReaderBDReader 1.04
Wersja stabilna
4.87 MB | 2017-11-06

Ilość pobrań: 174 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
BDReader