w
googluj

Easy Route 1.0


Easy Route to bardzo proste narzędzie z dziedziny planowania podróży, dzięki któremu szybko, bez włączania przeglądarki internetowej, wyliczymy odległość, która dzieli kolejne miasta znajdujące się na naszej trasie. Program oferuje przy tym możliwość wyliczania odległości w oparciu o wyniki kilku dostawców (Google, Bing lub Yahoo) oraz pozwala stosować ustawienia dodatkowe, takie jak chęć omijania dróg płatnych oraz ekspresowych.

Mimo anglojęzycznego interfejsu programu, na duży plus należy zaliczyć możliwość wyszukiwania polskich miast poprzez wprowadzanie ich właściwych nazw, bez konieczności unikania polskich znaków diakrytycznych czy funkcjonujących anglojęzycznych odpowiedników. Dzięki temu bez problemu w bazie znajdziemy miasto "Warszawa" zamiast "Warsaw" bądź "Łódź" zamiast "Lodzi".

Podczas wyszukiwania aplikacja automatycznie informuje o przynależności danego miasta do większego obszarem podziału administracyjnego (w przypadku Polski są to województwa), aby rozwiać ewentualne wątpliwości w przypadku kilku miast o takiej samej nazwie w kraju czy na świecie. Stworzoną trasę wraz z informacjami o odległości między miastami możemy wyeksportować do pliku tekstowego, który w przyszłości może zostać ponownie zaimportowany do programu w celu dalszej edycji.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę iOS.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Easy RouteEasy Route 1.0
Wersja stabilna
0.43 MB | 2014-06-13

Ilość pobrań: 191 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Easy Route