w
googluj

NoMachine 7.4.1.1


NoMachine jest to program do zdalnego sterowania komputerem. Aplikacja cechuje się niespotykaną w innych narzędziach tego typu przejrzystością konfiguracji, bardzo nowoczesnym interfejsem oraz dużą szybkością działania. Prócz funkcji związanych z samym połączeniem, oprogramowanie pozwala także rejestrować obraz obsługiwanego komputera, tworzyć interakcje z innymi użytkownikami, a także wygodnie przełączać się pomiędzy innymi pulpitami, jeśli jednocześnie obsługujemy kilka komputerów.

Takie rozwiązanie może zostać docenione nie tylko przez administratorów komputerów w firmie, gdzie pozwoli to dużo sprawniej zarządzać sprzętem oraz aktualizować na nim oprogramowanie, ale umożliwi także wykorzystywać programy innych platform systemowych, na komputerach, z których korzystamy. Zdalne pulpity można również z powodzeniem wykorzystać jako narzędzie zwiększające bezpieczeństwo danych, na przykład poprzez wykorzystywanie w podróży komputera mającego jedynie zdalny dostęp do danych w chmurze bądź na serwerze.

Obsługa NoMachine jest bardzo prosta i sprowadza się do wypełniania kolejnych pól kroków kreatora, który przy pierwszym uruchomieniu będziemy mogli wygodnie wywołać zaraz po krótkich informacjach wstępnych, a w przyszłości z menu kontekstowego ikony programu na pasku zadań systemu. Warto dodać, iż w program wbudowano opcję automatycznego sprawdzania aktualizacji, a wśród ustawień znajdziemy także możliwość edycji wyglądu interfejsu (czcionek oraz akcentu kolorystycznego).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
NoMachineNoMachine 7.4.1.1
Wersja stabilna
33.4 MB | 2021-03-31

Ilość pobrań: 707 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
NoMachine