w
googluj

Thinfinity Remote Desktop Workstation 3.0.8.0


Thinfinity Remote Desktop Workstation – program pozwalający na zdalny dostęp do innego komputera przy pomocy dowolnej przeglądarki internetowej obsługującej HTML5. W praktyce może to być więc dowolna najnowsza edycja chociażby Chrome’a, Firefoxa czy Safari. Rozwiązanie to będzie zatem funkcjonalne dla wielu systemów operacyjnych, w tym platform mobilnych, dzięki czemu znacznie poszerza grono potencjalnie zainteresowanych użytkowników. Z łatwością można zatem dotrzeć do domowego komputera, wykorzystując do połączenia laptopa, smartfon lub tablet.

W przeciwieństwie do niektórych rozwiązań tego typu, korzystanie z opisywanego programu nie wymaga specjalistycznej i zaawansowanej wiedzy. Podczas działania, w oknie przeglądarki widoczna jest po prostu kopia ekranu komputera źródłowego, przez co jego obsługa jest całkowicie intuicyjna i naturalna. Równie wygodnie przebiega transfer danych – możliwe jest swobodne przesyłanie dokumentów z i na zdalnie obsługiwaną maszynę, jak również przeglądanie jej plików bezpośrednio ze zdalnego urządzenia. Udostępniane są również drukarki, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z opcji wydruku lub skanowania w przypadku urządzeń wielofunkcyjnych. Zdalny komputer można również wykorzystać jako element docelowy przeprowadzanej prezentacji, zapraszając do pokazu więcej użytkowników.

Atutem w przypadku opisywanej aplikacji klienckiej jest dodatkowo zredukowana do minimum konfiguracja. W praktyce wystarczy przeprowadzić instalację narzędzia i upewnić się, że zapora ogniowa nie ogranicza dostępu do odpowiednich portów, a następnie swobodnie korzystać z aplikacji w przeglądarce.

Ograniczenia!
Aplikacja domyślnie instalowana jest w edycji Trial z ograniczeniem do 30 dni użytkowania. Aby uzyskać darmowy klucz pełnej bezpłatnej licencji, konieczne jest zarejestrowanie się na stronie producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Thinfinity Remote Desktop WorkstationThinfinity Remote Desktop Workstation 3.0.8.0
Wersja stabilna 32-bitowa
37.13 MB | 2018-01-30
Thinfinity Remote Desktop Workstation 3.0.8.0
Wersja stabilna 64-bitowa
40.26 MB | 2018-01-30

Ilość pobrań: 89 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Thinfinity Remote Desktop Workstation