w
googluj

Vectir Free 4.0.0.0


Vectir Free – program pozwalający na zdalne sterowanie komputerem za pomocą smartfona lub tabletu podłączonego do tej samej sieci lokalnej lub poprzez Bluetooth. Opisywana aplikacja to program-serwer, który musi być zainstalowany na komputerze, którym chcemy sterować, natomiast sama kontrola przebiega bezpośrednio z aplikacji klienckiej dostępnej na urządzenia mobilne. Podczas pracy możemy kontrolować klawiaturę oraz mysz, a widok pulpitu jest na bieżąco (w dodatku całkiem sprawnie), przesyłany na urządzenie mobilne.

Program może się okazać ciekawą propozycją na przykład jako zdalne sterowanie komputerem w salonie, który służy za domowe centrum multimedialne. Nie będąc w tym samym pomieszczeniu będziemy mogli na przykład zwiększyć poziom głośności odtwarzanego podcastu albo przełączyć stację radiową w internetowej rozgłośni. Bez problemu będzie można jednak użyć programu również do bardziej zaawansowanych czynności, jednak w praktyce obsługa poprzez smartfon nie jest przecież szczytem wygody, zatem trudno w ten sposób przeprowadzać obliczenia w Excelu. Mimo to, aby maksymalnie ułatwić użytkownikowi pracę, streaming widoku monitora jest dobrej jakości, a możemy przy tym powiększać jego fragmenty (tutaj sprawność zależy głównie od możliwości technicznych smartfona lub tabletu).

Sama konfiguracja aplikacji jest prosta i sprowadza się do użycia przede wszystkim programu klienckiego na telefonie. Na komputerze musimy jedynie zadbać o to, by aplikacja była włączona – dalsze kroki związane z połączeniem należy podjąć z poziomu smartfona lub tabletu.

Uwaga!
Nierozłącznym elementem programu są jego odmiany mobilne, w chwili tworzenia niniejszego opisu dostępne dla systemu Android, Windows Phone oraz BlackBerry.

Wymagania!
• Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.
• W przypadku systemu Windows XP, konieczna jest instalacja dodatku Service Pack 3.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Vectir FreeVectir Free 4.0.0.0
Wersja stabilna
42.08 MB | 2017-01-15

Ilość pobrań: 101 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Vectir Free