w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 156
Wszystkich postów: 904522
Wszystkich tematów: 127589

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6761 dni

Intel Remote Keyboard Host App 1.12.1


Intel Remote Keyboard Host App to niewielki program, który umożliwia kontrolowanie komputera (myszy i klawiatury) przy pomocą smartfona, bądź tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją. Dostępna jest ona na platformę Android oraz iOS, a jedynym wymaganiem niezbędnym do poprawnego działania zestawu jest podłączenie do tej samej sieci lokalnej. Program jest bardzo prosty w obsłudze, ograniczając do minimum ilość dodatkowych opcji, co w tym przypadku, bez uszczerbku na funkcjonalności, wypływa tylko i wyłącznie na szybsze parowanie ze sobą urządzeń i bezproblemową konfigurację.

Łączenie urządzenia mobilnego z komputerem inicjowane jest z poziomu tego pierwszego. Wystarczy wybrać komputer, który zostanie wyszukany w sieci, a następnie przy pomocy aparatu fotograficznego dokonać potwierdzenia połączenia, skanując kod QR. Możliwe jest również ręczne przepisanie kilkucyfrowego kodu, jednak rozwiązanie z aparatem jest dużo szybsze i ciekawe na tle konkurencyjnych rozwiązań. W momencie poprawnego rozpoznania kodu, autentykacja przebiega pomyślnie i natychmiast można przystąpić do korzystania ze „zdalnej” obsługi komputera. Ekran smartfona zamienia się w gładzik myszy, wyświetlając dodatkowo klawiaturę.

Ewentualne ustawienia związane z funkcjonowaniem dokładności gładzika czy innych elementów obsługi znajdziemy w opcjach aplikacji mobilnej. Program desktopowy jest w zasadzie jedynie sterownikiem, który niezbędny jest do działania. W jego ustawieniach możliwe jest stworzenie nazwy komputera, przeglądanie podłączonych mobilnych urządzeń oraz opcja automatycznego uruchamiania aplikacji wraz ze startem systemu operacyjnego.

Uwaga!
• Instalator uruchamia się stosunkowo długo.
• Nierozłącznym elementem programu jest jego odmiana mobilna, dostępna na platformę Android oraz iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
Intel Remote Keyboard Host AppIntel Remote Keyboard Host App 1.12.1
Wersja stabilna 32-bitowa
45.27 MB | 2017-07-27
Intel Remote Keyboard Host App 1.12.1
Wersja stabilna 64-bitowa
47.71 MB | 2017-07-27

Ilość pobrań: 365 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Intel Remote Keyboard Host App