w
googluj

CCleaner Cloud Free 1.1.0 Build 1494


CCleaner Cloud Free – program do zdalnego kontrolowania komputerów w zakresie analizy procesów, sprzętu i oprogramowania, pozwalający przy tym rozwiązywać podstawowe problemu z rejestrem, defragmentować dyski, usuwać zbędne pliki oraz instalować dodatkowe programy. Mając na uwadze domowe wykorzystanie opisywanej wersji, aplikacja może się świetnie sprawdzić w sytuacji, kiedy tylko jeden z domowników potrafi zajmować się diagnostyką i optymalizacją komputerów, a mimo to każda osoba dysponuje własnym komputerem. W sytuacji podstawowych, codziennych problemów (np. aktualizacja sterowników, usunięcie błędów z rejestru), wystarczy wówczas skorzystać z narzędzia zdalnej obsługi, zamiast fizycznie siadać przed wspomnianym komputerem.

Co ważne, cała ta operacja nie wymaga od „obsługiwanego” użytkownika najmniejszego zaangażowania – program działa niezauważalnie w tle; można wówczas nadal korzystać z jakiegokolwiek innego oprogramowania (oczywiście o ile np. aktualizacja sterowników nie wymaga wyłączenia niektórych aplikacji). Zwróćmy uwagę, iż program zbiera również bardzo szczegółowe informacje o sprzęcie. Pozwoli to zaplanować upgrade wybranych komponentów, ponownie bez konieczności fizycznego znajdowania się przy analizowanym sprzęcie.

Obsługa programu odbywa się z poziomu webowego interfejsu (uruchamiany jest automatycznie w przeglądarce). Warto zwrócić uwagę na opcje konfiguracyjne, których jest wiele, ale sprowadzają się głównie do zadecydowania czy o wybranych wydarzeniach chcemy być również powiadamiani mailowo (np. o wyłączeniu innego komputera).

Uwaga!
Aplikacja instaluje się jako 14-dniowy trial edycji Pro.

Ograniczenia!
Darmowa edycja programu pozwala kontrolować maksymalnie 3 komputery.

Wymagania!
Aby korzystać z programu, niezbędne jest założenie darmowego konta użytkownika usługi. Jest to możliwe na przykład na ostatnim etapie instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
CCleaner Cloud FreeCCleaner Cloud Free 1.1.0 Build 1494
Wersja stabilna
5.88 MB | 2015-11-07

Ilość pobrań: 223 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
CCleaner Cloud Free