w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 375
Wszystkich postów: 928372
Wszystkich tematów: 135906

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

Ableton Live 9.7.5


Ableton Live to zaawansowany program edycyjny przeznaczony dla muzyków, którzy chcą zająć się profesjonalnym tworzeniem utworów z gotowych sampli, czy też poprzez nagrywanie instrumentów i sygnałów z mikserów. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które daje do dyspozycji wiele efektów i narzędzi, w praktyce pozwalając amatorom, jak i zaawansowanym użytkownikom i muzykom na tworzenie własnych dzieł w dużo ciekawszy i łatwiejszy, niż dotychczas, sposób.

Pomimo naszpikowania oprogramowania dużą liczbą opcji, obsługa jest raczej prosta i przypomina tą, która znana jest z innych tego typu rozwiązań. Początkującym użytkownikom poświęcona została prawa część domyślnego układu interfejsu, gdzie w formie listy znajdziemy podstawowe funkcje programu i ich opis. Jest on interaktywny na tyle, że opisywane elementy można z niego bezpośrednio wywołać, uruchamiając tym samym funkcje, które „normalnie” można także aktywować bezpośrednio z opcji interfejsu. To świetne rozwiązanie na początek, by szybko przejść do korzystania z gotowych narzędzi. Na dobry początek w programie załadowany zostaje utwór przykładowy, dzięki czemu testując aplikację mamy od razu możliwość sprawdzania efektów i obsługi na gotowym projekcie.

Samych efektów jest sporo, a każdy z nich można w szerokim zakresie dostosowywać do własnych potrzeb. Wszystkie opcje odpowiadają tym, które znajdziemy w rzeczywistych urządzeniach (na przykład efektach gitarowych), co pozwala uzyskać ciekawe brzmienia. Sprawne korzystanie z programu, docelowo w pełnej wersji, z pewnością przyczyni się do ulepszenia naszego domowego (a nawet półprofesjonalnego) studia nagrań.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
• Do instalacji, jak i samej obsługi programu konieczne jest połączenie z Internetem.
• Niezbędne jest również założenie darmowego konta użytkownika na stronie producenta (wystarczy podanie adresu e-mail oraz utworzenie hasła): przy pierwszym uruchomieniu program automatycznie przekieruje nas na odpowiednią witrynę.
• Program czerpie wyraźną korzyść z wielordzeniowych procesorów – wśród wymagań na stronie producenta nie znajdziemy bezpośredniej informacji o typach procesorów, zaleca się jedynie jednostkę „wielordzeniową”.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Ableton LiveAbleton Live 9.7.5
Wersja stabilna 32-bitowa
909 MB | 2017-10-24
Ableton Live 9.7.5
Wersja stabilna 64-bitowa
927 MB | 2017-10-24

Ilość pobrań: 2311 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 20

Komentarze (0)
Ableton Live