w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 191
Wszystkich postów: 920868
Wszystkich tematów: 133428

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7691 dni

AudioMulch 2.2.4


AudioMulch – rozbudowane oprogramowanie do edycji dźwięku, kierowane przede wszystkim do osób, które chcą w domowym zaciszu i we własnym zakresie w zaawansowany sposób wyedytować tworzone utwory lub zmiksować kilka nagrań w całość. Charakteryzuje dość prostym w obsłudze, ale nietypowym interfejsem, w którym większość elementów to odrębne okienka, które można dowolnie przenosić w obrębie głównego obszaru roboczego. Ciekawie prezentują się edytory w formie modułów, które umożliwiają szybkie edytowanie efektów dźwiękowych. Próbki ich możliwości można załadować z pliku, których wraz z programem dostajemy do dyspozycji kilkanaście. Dzięki temu początkująca osoba może w szybki sposób poznać w kilku krokach możliwości aplikacji – załadowane przykłady można oczywiście edytować i dalej wykorzystywać.

Z uwagi na zastosowane w aplikacji narzędzia, program można polecić głównie muzykom zainteresowanym wszelkimi odłamami elektroniki. Wykorzystywać go można również bezpośrednio podczas występów na żywo. Aplikacja oferuje nie tylko opcje związane z gotowymi już nagraniami, ale również wbudowane narzędzia pozwalające syntezować dźwięki, symulować instrumenty oraz nagrywać fizyczne instrumenty (np. poprzez interfejsy audio) wraz z nakładaniem na nie podstawowych efektów (np. przesteru czy pogłosu).

Dużym atutem dla osoby zaczynającej przygodę z programem jest dostępność stosunkowo rozbudowanej bazy krótkich filmików instruktażowych na stronie producenta, które w przejrzysty sposób przybliżają funkcjonowanie danej opcji w programie. Skorzystać można także z dość aktywnego forum oraz pliku pomocy w samej aplikacji (jest to rozbudowany dokument).

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 60 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
AudioMulchAudioMulch 2.2.4
Wersja stabilna
14.84 MB | 2016-02-10

Ilość pobrań: 225 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AudioMulch