w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 486
Wszystkich postów: 944990
Wszystkich tematów: 141889

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni

rekordbox 5.8.1


rekordbox to profesjonalny pakiet oprogramowania kierowanego do DJ-ów, który wydany został przez firmę Pioneer. Jest zestawem niezbędnych, zaawansowanych narzędzi, dzięki którym użytkownik będzie miał możliwość przygotowania występów na bardzo wysokim poziomie. Program oferuje moduły odpowiedzialne za przygotowanie materiału przed występem, wygodną obsługę nagłośnienia w jego trakcie oraz obróbkę materiału po występie, kiedy możemy uzupełnić go o komentarze czy inne pomocne informacje, które wykorzystamy w przyszłości.

W programie zastosowano wiele funkcji, których zadaniem jest przyśpieszenie i ułatwienie pracy muzyka. Dostępne są narzędzia pozwalające szybko przeglądać oraz edytować listy odtwarzania, analizując przy tym dźwięki danego utworu, by maksymalnie dostosować go do pozostałych. Ta czynność może być z kolei wykonana efektywnie, dzięki zastosowaniu nowych algorytmów ułatwiających lepsze zgranie rytmów oraz przejść pomiędzy piosenkami. Dużym ułatwieniem mogą okazać się komentarze, którym nadawać można oznaczenia kolorystyczne. Barwami oznaczane są także fragmenty wyświetlanego widma, co pozwala znacznie szybciej orientować się w aktualnej sytuacji i odpowiednio przygotowywać dalsze fragmenty występu.

Oprogramowanie oferuje ciekawy interfejs, w którym zadbano o dużą czytelność wszystkich modułów. Nie bez znaczenia jest również ciemna kolorystyka, która zdecydowanie lepiej wpisze się w środowisko, w którym najprawdopodobniej będzie używany program. Warto dodać, iż niemal wszystkie jego funkcje mogą być obsługiwane również przy pomocy skrótów klawiaturowych.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Wymagania!
Aby korzystać z programu konieczne jest stworzenie darmowego konta użytkownika, co może się odbyć przy pierwszym uruchomieniu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (12 głosów)

Strefa Download programu
rekordboxrekordbox 5.8.1
Wersja stabilna
212 MB | 2019-12-08

Ilość pobrań: 5709 | W tym miesiącu: 22 | W poprzednim miesiącu: 36

Komentarze (0)
rekordbox