w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 445
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

VirtualLab Data Recovery 7.0.71


VirtualLab Data Recovery to kompleksowe narzędzie do odzyskiwania danych, działające w systemach Windows i Mac OS X. Program zaspokoi potrzeby większości użytkowników komputera, pozwala bowiem na przywrócenie plików utraconych w wyniku awarii, przypadkowego usunięcia, ataku wirusów czy formatowania dysku. Wyróżnia się prostym w obsłudze interfejsem i wysoką skutecznością. Obsługuje systemy plików, takie jak: FAT12, FAT16, FAT32, NTFS.

Aplikacja posiada modularną budowę. Aby rozpocząć proces odzyskiwania danych, należy wybrać jaki problem nas dotyczy. Do dyspozycji mamy następujące opcje:
- przywracanie partycji PC/Mac,
- odzyskiwanie skasowanych plików i katalogów,
- przywracanie wiadomości e-mail z Microsoft Outlook i Outlook Express,
- kopiowanie danych z uszkodzonych nośników CD/DVD,
- odtwarzanie utraconych zdjęć i plików MP3 (na przykład z kart pamięci typu Flash),
- odzyskiwanie danych z macierzy RAID.

Program posiada dwa tryby skanowania - szybki i standardowy. Różnią się one rzecz jasna szybkością działania i dokładnością. Co niezwykle istotne, aplikacja określa czas pozostały do końca oraz oferuje opcję przerwania aktywnej operacji. Podczas działania silnika, zobaczymy informacje na temat rozkładu danych na dysku/nośniku, a także statystyki obejmujące ilość: katalogów, boot sektorów, plików, rekordów. Po zakończeniu skanowania, wyświetlony zostanie prosty eksplorator, który pozwoli wybrać nam pliki do przywrócenia. Mogą być one następnie skopiowane na drugi dysk czy serwer FTP.

Narzędzie posiada niezłą dokumentację, składającą się z krótkiego przewodnika użytkownika i rozbudowanego FAQ.

Ograniczenia!
VirtualLab Data Recovery jest rozpowszechniany w wersji testowej typu shareware. Ograniczenia są niestety duże - aplikacja pozwala jedynie na znalezienie możliwych do odzyskania plików. Bezpłatnie (po dokonaniu rejestracji) możemy przywrócić 1 megabajt informacji. Pełne wydanie narzędzia jest dostępne w kilku planach abonamentowych, różniących się ceną, ilością danych, które możemy przywrócić oraz ilością komputerów, na których program może być używany.

Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
VirtualLab Data RecoveryVirtualLab Data Recovery 7.0.71
Wersja stabilna
8.75 MB | 2017-07-22

Ilość pobrań: 702 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
VirtualLab Data Recovery