w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 268
Wszystkich postów: 904282
Wszystkich tematów: 127499

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6518 dni

Partition Find and Mount 2.32


Partition Find and Mount to przyjazny, nowoczesny program do przywracania utraconych partycji. Aplikacja pozwala na odzyskanie zawartości woluminu, który zniknął w wyniku awarii, ataku szkodliwego oprogramowania bądź innego typu sytuacji losowych. Program współpracuje z urządzeniami sformatowanymi w systemach NTFS oraz FAT (wszystkie wersje).

Główną zaletą Partition Find and Mount jest przejrzystość i prostota działania. Obsługa programu nie wymaga specjalistycznej wiedzy - składa się z kilku następujących po sobie kroków. Na początku pracy z narzędziem, należy wybrać interesujące nas urządzenie. Może to być zarówno lokalny dysk twardy jak i pamięć USB podłączona do komputera. W następnym kroku wybieramy jeden z trzech trybów skanowania:
• Inteligentny - szybki sposób, działający najlepiej w przypadku uszkodzenia MBR. Powinien zająć niecałą minutę.
• Normalny - standardowy i polecany tryb, zgodny z większością narzędzi partycjonujących dyski. Typowo proces skanowania trwa kilka minut.
• Gruntowny - najbardziej dokładna metoda, skanująca całą przestrzeń dyskową (sektor po sektorze). Skanowanie może trwać nawet kilka godzin!

Po zakończeniu procesu, w głównym oknie zostanie wyświetlona lista wszystkich znalezionych partycji z podziałem na widoczne i ukryte. Znajdziemy na niej szereg przydatnych informacji, takich jak: schematyczne ułożenie danych, litera woluminu, etykieta tekstowa, rozmiar, system plików. Wybrane partycje można w łatwy sposób zamontować w systemie operacyjnym (tryb tylko do odczytu), a następnie otworzyć w Eksploratorze Windows. Ciekawą funkcją programu jest również możliwość tworzenia i ponownego wykorzystywania obrazów w postaci binarnej (dla wskazanego woluminu lub dla całego dysku twardego).

Ograniczenia!
Partition Find and Mount w wersji standardowej jest dostępny bezpłatnie tylko i wyłącznie do użytku niekomercyjnego. Darmowe wydanie programu posiada również limit związany z prędkością odczytywania danych z przywróconych woluminów. Wynosi on jednak 512 kilobajtów na sekundę, co powinno wystarczyć w zupełności do domowych zastosowań. Producent udostępnia również profesjonalną edycję programu - szczegółowe informacje znajdziemy na oficjalnej stronie internetowej.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Partition Find and Mount



Partition Find and Mount 2.32
Wersja stabilna
1.65 MB | 2013-03-05

Ilość pobrań: 2248 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Partition Find and Mount