w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 449
Wszystkich postów: 937841
Wszystkich tematów: 138397

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni
pl

Wise Data Recovery 6.18.508


Wise Data Recovery to niewielka aplikacja do odzyskiwania danych. Program pozwala na przywrócenie plików i katalogów utraconych w wyniku awarii, ataku złośliwego oprogramowania bądź po prostu zwykłej nieuwagi (przypadkowe usunięcie, użytkowanie narzędzi do oczyszczania zawartości partycji). Aplikacja współpracuje zarówno z lokalnymi dyskami twardymi jak również różnymi typami zewnętrznych nośników (karty pamięci, urządzenia multimedialne, odtwarzacze MP3, klucze USB, dyski przenośne).

Wise Data Recovery, podobnie jak inne oprogramowanie przygotowane przez zespół WiseCleaner, wyróżnia się niezwykle prostą obsługą i szybkim działaniem. Skanowanie trwa zaledwie kilka sekund, dzięki czemu narzędzie przypadnie do gustu użytkownikom ceniącym sobie oszczędność czasu. Aplikacja wyświetla znalezione pliki na czytelnej liście - wszystkie pozycje są dodatkowo oznaczone ikonką określającą status pliku (dobry, zły, bardzo zły, nie do odzyskania). Aby przywrócić dane, wystarczy zaznaczyć pozycje, nacisnąć na przycisk znajdujący się w głównym oknie oraz wybrać docelową lokalizację.

Bardzo przydatna może okazać się możliwość filtrowania danych. Do dyspozycji mamy następujące funkcje:
• przeglądanie plików znajdujących się w wybranych katalogach,
• sortowanie listy według wybranych kryteriów (nazwa, rozmiar, data ostatniej modyfikacji, ścieżka, przydatność pod względem odzyskiwania),
• selekcjonowanie plików na podstawie typu (obrazy, audio, wideo, dokumenty, pliki skompresowane, poczta elektroniczna),
• prosta wyszukiwarka (wystarczy wpisać dowolne słowo kluczowe, na przykład fragment nazwy pliku).

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware, dzięki czemu można jej używać także w zastosowaniach komercyjnych. Program jest kompatybilny z systemami 32-bitowymi i 64-bitowymi. Wise Data Recovery wyposażony jest także w mechanizm automatycznych aktualizacji.

Spolszczenie!
Wise Data Recovery jest dostępny również w polskiej wersji językowej. Spolszczenie należy ustawić ręcznie - z menu opcji wybieramy pozycje "Languages" i "Polish". Zmiany zostaną zastosowane od razu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (20 głosów)

Strefa Download programu
Wise Data RecoveryWise Data Recovery 6.18.508
Wersja stabilna
11.76 MB | 2024-05-22
przejdź
Wise Data Recovery Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 5523 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (2)
Wise Data Recovery
avatararrow
~Frugo | 2013.12.07 03:42
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie widzi pendrive
Wise Data Recovery 3.42
avatararrow
~J4ro | 2013.05.14 22:56
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
To chyba 5 program do odzyskiwania, który zainstalowałem i wreszcie taki, który pozwala na odzyskiwanie plików wraz ze strukturą katalogów. Działa błyskawicznie i profesjonalnie. Prosty i stonowany interface to dodatkowe zalety. Aż dziw bierze, że jest to freeware. Polecam.
Wise Data Recovery 3.35