w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 497
Wszystkich postów: 944642
Wszystkich tematów: 141748

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

System Crawler 2.0


System Crawler to program do zbierania bardzo szczegółowych informacji o systemie, zarówno pod kątem zainstalowanego sprzętu, jak i oprogramowania oraz działających procesów. Jest bardzo prosty w obsłudze, głównie dzięki wygodnemu podziałowi interfejsu na karty, w obrębie których informacje do wyświetlenia wybieramy z rozwijanej listy. Dla każdej z zakładek jest ona bardzo długa i obejmuje wiele parametrów, które można zebrać na dany temat, np. wiele aspektów parametrów technicznych pamięci RAM, czy też różnego rodzaju listy użytkowników systemu oraz dane jego oprogramowania.

Aby skorzystać z programu wystarczy go uruchomić oraz przejść do zakładki, która obejmuje funkcje dostępne dla danej kategorii (dostępne są informacje o sprzęcie, systemie, pamięci, danych i dysku, sieci, kontach użytkowników i bezpieczeństwie, komponentach oraz usługach). Na początku wyświetlone zostanie puste okienko. Aby zapełniło się informacjami, należy wybrać z listy dostępnej w prawym górnym rogu, konkretną funkcję, z której chcemy skorzystać. Na tym etapie, w zależności od naszego sposobu korzystania z komputera, warto uważnie wybierać wyświetlane informacje, szczególnie dla zakładki systemu oraz pamięci operacyjnej. Łatwo bowiem wybrać zadanie, które np. na bieżąco wyświetla logi z konkretnych działań, co następuje na tyle szybko, iż program może czasem z dużym opóźnieniem reagować na polecenia użytkownika, ponieważ jest „zbyt zajęty” wyświetlaniem kolejnych informacji w głównym oknie.

Poza tym drobiazgiem, aplikacja jest rzeczywiście bardzo funkcjonalna, a ilość możliwych do zdobycia z niej informacji niejednokrotnie przewyższa wiele propozycji konkurencyjnych. Dodatkową zaletą jest ogólnie sprawna praca i brak skomplikowanych dodatków, przez co obsługa jest całkowicie intuicyjna.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
System CrawlerSystem Crawler 2.0
Wersja stabilna
0.2 MB | 2015-02-16

Ilość pobrań: 254 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
System Crawler