w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 498
Wszystkich postów: 944680
Wszystkich tematów: 141753

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

Temple 1.17


Temple to program wyświetlający listę podłączonych do komputera urządzeń interfejsu USB z podziałem na konkretne kontrolery oraz szybkość magistral. Zebrane dane są dosyć szczegółowe, ponieważ zawierają w sobie nie tylko nazwę urządzenia, ale również dokładną prędkość, która osiągana jest podczas transferu w danym standardzie, jak również adresację czy też natężenie prądu, które przez dany odbiornik przepływa. Dodatkowo, w przypadku podpiętych dysków zewnętrznych, z wyświetlanych danych można się dowiedzieć, czy urządzenie działa w trybie UAS, czy też w starszym BOT.

Aplikacja jest w zasadzie bezobsługowa. Po uruchomieniu, interfejsy USB komputera są skanowane automatycznie, a wszystkie dane wyświetlane w formie listy na ekranie. Wszystkie informacje od razu wyświetlane są w formie tekstowej poniżej nazwy każdego z urządzeń. Dzięki temu łatwiej można je między sobą porównać, jak również nie trzeba dodatkowo klikać, by wyświetlić szczegóły, które w tym przypadku niepotrzebnie byłyby ukryte; wszystko widoczne jest natychmiastowo. Zebrane dane można wyeksportować do zewnętrznego pliku. Zostanie on zapisany w formacie XML i automatycznie uruchomiony w domyślnym programie do jego obsługi.

Jedyną opcją konfiguracyjną aplikacji jest możliwość aktywacji, bądź dezaktywacji automatycznych uaktualnień. Kiedy opcja ta jest aktywna, przy każdym uruchomieniu programu, automatycznie sprawdzana jest ewentualna dostępność nowej edycji aplikacji, dzięki czemu można mieć pewność, iż zawsze będziemy korzystać z najnowszej wersji.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
TempleTemple 1.17
Wersja stabilna
0.22 MB | 2018-02-10

Ilość pobrań: 256 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Temple