w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 484
Wszystkich postów: 944671
Wszystkich tematów: 141753

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

Network Inventory Advisor 5.0.167


Network Inventory Advisor to bardzo rozbudowany program do gromadzenia informacji o sprzęcie i oprogramowaniu wszystkich hostów, które należą do wykorzystywanej przez nas sieci lokalnej. To znakomita propozycja dla administratorów zarówno dużych firm, jak i niewielkich korporacji, dzięki której możliwe jest zdalne wykonywanie niektórych czynności, tworzenie raportów, zbieranie informacji o wykorzystaniu sprzętu czy wersjach zainstalowanego oprogramowania. Dzięki takim informacjom, możliwe będzie dużo łatwiejsze, a przede wszystkim nieporównywalnie szybsze zaplanowanie koniecznych ulepszeń w infrastrukturze czy użytkowanym oprogramowaniu.

Co bardzo istotne, program w dużej mierze, mimo oferowanego ogromu różnorakich opcji, jest w większości automatyczny. Jego uruchomienie rozpoczyna się od analizy wybranej sieci, której dane są następnie gromadzone w wielu zakładkach dotyczących różnych dziedzin i od tego momentu są dostępne dla użytkownika pod postacią generowanych na bieżąco raportów. Dostęp do nich uzyskiwany jest z poziomu opcji dostępnych na wygodnej wstążce, która stanowi główny element obsługi całego interfejsu. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość ręcznego łączenia w grupy kilku hostów, co pomoże nam zorientować się w fizycznej infrastrukturze budynku, który obsługujemy. Warto zwrócić uwagę, iż raz uzyskane informacje są zapisywane w programie i ich aktualizacja wymaga ręcznej ingerencji użytkownika w proces ponownego skanowania.

Godne uwagi są także ustawienia konfiguracyjne aplikacji, w których znajdziemy wiele przydatnych opcji, dzięki którym między innymi zaplanować będziemy mogli automatyczne tworzenie poszczególnych raportów z zadaną częstotliwością lub skontrolować nazewnictwo stosowane w programie na wybranych etapach tworzenia statystyk.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Network Inventory AdvisorNetwork Inventory Advisor 5.0.167
Wersja stabilna
14.97 MB | 2020-01-20

Ilość pobrań: 145 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Network Inventory Advisor