w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 497
Wszystkich postów: 944642
Wszystkich tematów: 141748

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni
pl

Wise System Monitor 1.53.127


Wise System Monitor to program pozwalający na monitorowanie pracy podzespołów komputera oraz aktualnie działających procesów. Cechuje się wyjątkowo czytelnym, minimalistycznym interfejsem oraz ogólnym dopracowaniem (przykładem jest poprawne wyświetlanie rzeczywistego taktowania procesora, co jest przydatne dla overclockerów, a oprogramowanie konkurencji często ma z tym kłopoty). Gromadzone dane są dosyć szczegółowe; program wyświetla między innymi napięcia płyty głównej i parametry techniczne (sektory, cylindry, szynę danych) oraz numery seryjne dysków twardych.

Interfejs programu podzielony został na dwie główne części, z których pierwsza odpowiada monitorowaniu procesów systemu, a druga informacjom o sprzędzie. W obecnej wersji program posiada bardzo ograniczone możliwości menadżera zadań; możliwe jest jedynie przeglądanie procesów i ich zakańczanie (wraz z możliwością zawężania listy do wyświetlania jedynie tych systemowych bądź korzystających z łącza internetowego). Kolejne wpisy na liście można sortować według dowolnie wybranej kolumny, a więc nazwy, zużycia pamięci operacyjnej, przesłanych danych poprzez Sieć lub według użytkownika, na którego potrzeby działa dany proces.

Przydatnym dodatkiem może okazać się automatycznie aktywowany widżet pulpitu, z którego odczytamy ilość przesyłanych aktualnie danych poprzez łącze internetowe, a także zużycie pamięci RAM i obciążenie procesora wraz z aktualną temperaturą rdzeni. Pasek może zostać ukryty, ale również "pozostawać zawsze na wierzchu". Sam program potrafi samodzielnie uruchamiać się wraz ze startem systemu operacyjnego; ta opcja kontrolowana jest z poziomu listy wyświetlanej po naciśnięciu przycisku "?" w głównym oknie aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (5 głosów)

Strefa Download programu
Wise System MonitorWise System Monitor 1.53.127
Wersja stabilna
1.79 MB | 2024-07-09

Ilość pobrań: 781 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Wise System Monitor