w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 484
Wszystkich postów: 944671
Wszystkich tematów: 141753

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

W8 Sidebar 7.5.0


W8 Sidebar to dodatek do systemu operacyjnego, który jest bocznym paskiem informacji, wyświetlającym się w formie widżetu na pulpicie komputera. Wbrew sugestywnej nazwie, program działa poprawnie nie tylko pod kontrolą systemu Windows 8, ale również swojego poprzednika, który oznaczony jest cyfrą 7. Oprócz funkcji informacyjnej, aplikacja pozwoli nam zaplanować zadania (uruchamianie konkretnych aplikacji), oczyścić komputer ze zbędnych plików, a także sprawdzić ogólną wydajność systemu.

Te funkcje należy jednak mimo wszystko traktować jako dodatki, a przede wszystkim zwrócić uwagę na czytelność informacji, które przedstawiane są na wyświetlanym pasku. Jego interfejs jest nowoczesny, ale minimalistyczny; niestety w programie nie ma możliwości dostosowywania jego wyglądu poprzez zmianę tak zwanych "skórek". Zaczynając od górnej części paska, wyświetla on kolejno informacje dotyczące szybkości procesora oraz jego aktualnego procentowego obciążenia (z uwzględnieniem osobnych wykresów dla każdego rdzenia), ilość dostępnej pamięci operacyjnej, a następnie zajętość wszystkich partycji dysków twardych. Obsługiwane są również pamięci przenośne, jednak maksymalnie oprogramowanie pozwala wyświetlić informacje o 15 napędach.

Pozostałymi informacjami prezentowanymi na pasku jest stan połączenia z siecią Internet oraz dodatkowe dane, które prezentują aktualne ustawienia związane z automatyzacją obsługi komputera. Na końcu wyświetlana jest również aktualna data i godzina.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (10 głosów)

Strefa Download programu
W8 SidebarW8 Sidebar 7.5.0
Wersja stabilna
0.74 MB | 2015-12-04

Ilość pobrań: 512 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
W8 Sidebar