w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 480
Wszystkich postów: 944631
Wszystkich tematów: 141746

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

ASoft .NET Version Detector 19 R1


ASoft .NET Version Detector to program, przy pomocy którego bez wysiłku skontrolujemy wersje zainstalowanych na naszym komputerze kolejnych edycji bibliotek .NET, które rozwijane są przez firmę Microsoft. Ich odpowiednie wersje niezbędne są do uruchomienia coraz większej ilości programów i gier, zatem warto posiadać wiedzę, na ile aktualnym środowiskiem dysponujemy. Z poziomu programu będziemy mogli również pobrać brakujące edycje bibliotek, aby nie musieć samemu poszukiwać ich w Internecie.

Co prawda podobną wiedzę odnośnie posiadanych wersji pakietu .NET uzyskamy przeszukując listę zainstalowanych na komputerze programów, jednak niewątpliwie opisywany program znacznie skróci ten proces, a przede wszystkim pozwoli bezproblemowo uzupełnić ewentualne braki w posiadanym oprogramowaniu. Po uruchomieniu programu, nie wymaga on ingerencji użytkownika, by zebrać interesujące nas informacje o wersjach. Błyskawicznie wręcz odpowiednie dane prezentowane są na ekranie, a poniżej czytelnych kafelków z kolejnymi edycjami, mamy również dostęp do nieco bardziej szczegółowych informacji o konkretnych instalacjach.

Każda z wymienionych dystrybucji pakietu .NET może zostać doinstalowana (o ile jej potrzebujemy, a aktualnie nie posiadamy jej zainstalowanej na komputerze), co zostanie zainicjowane przez niewielki przycisk widniejący przy każdej z wersji. Dodatkiem w programie jest możliwość przejrzenia skrótowego opisu kolejno powstałych edycji pakietu .NET oraz opcja obsługi aplikacji z poziomu linii poleceń, przy pomocy której wygenerujemy zebrane dane w osobnym pliku (odpowiednia opcja w programie przedstawia niezbędną składnię poleceń, jednak ten tryb należy polecić jedynie zaawansowanym użytkownikom komputera).

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
ASoft .NET Version DetectorASoft .NET Version Detector 19 R1
Wersja stabilna
0.4 MB | 2019-05-05

Ilość pobrań: 602 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
ASoft .NET Version Detector