w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 478
Wszystkich postów: 939017
Wszystkich tematów: 138910

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7813 dni

SysInfo 1.01


SysInfo to niewielka, ciekawa aplikacja, dzięki której szybko zgromadzimy podstawowe informacje o naszym komputerze. Zbierane informacje podzielone są na kategorie (system, sprzęt, dyski twarde, pamięć operacyjna, grafika, dźwięk, urządzenia peryferyjne, procesy i programy startowe), pod którymi znajdziemy sporo przydatnych danych.

Ciekawym podejściem producenta było zaimplementowanie odświeżania programu w taki sposób, że jest uaktywniane tylko po przejściu do kolejnej karty odpowiedzialnej za następne kategorie, dzięki czemu (w porównaniu do większości rozwiązań konkurencyjnych) program uruchamia się dużo szybciej, a często niemal natychmiastowo. Informacje o urządzeniach, które pobiera aplikacja, prezentowane są w formie czytelnych list, na których znajdziemy prawdopodobnie większość danych, które mogą nas interesować.

Dużym plusem jest możliwość ich wyeksportowania do zewnętrznego pliku. W tym celu należy z menu programu wybrać odpowiednią opcję, a następnie zaznaczyć z listy, które kategorie mają się znaleźć w generowanym raporcie. Po podaniu ścieżki zapisu oraz nazwy tworzonego pliku, zostaje utworzony plik tekstowy, którego treść jest również pomysłowo sformatowana, aby zaznaczyć podział na kategorie, który znany jest z aplikacji.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Ograniczenia!
Program czasem miewa problemy z poprawnym odczytaniem aktualnego taktowania procesora (będzie to sporym minusem dla osób zajmujących się overclockingiem).

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SysInfoSysInfo 1.01
Wersja stabilna
0.02 MB | 2014-06-27

Ilość pobrań: 283 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
SysInfo