w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 587
Wszystkich postów: 938243
Wszystkich tematów: 138573

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni
pl

WinAudit 3.1


WinAudit to rozbudowany program, który tworzy podsumowanie informacji o naszym komputerze, zarówno pod kątem systemu operacyjnego, sprzętu, oprogramowania i sterowników. Stanowi niezastąpione narzędzie dla każdego, kto w prosty sposób chciałby zebrać tego typu informacje w jednym miejscu i stworzyć z nich bazę danych.

Obsługa programu jest prosta, choć należy zwrócić uwagę na jedynie częściowo przetłumaczony na język polski interfejs. Translacja dotyczy bowiem opcji związanych z obsługą programu, ale niestety nie objęła już samej treści wyświetlanych informacji, co może okazać się pewną przeszkodą dla osób nieznających języka angielskiego. Pozostając w opisie działania programu warto również zauważyć, iż szybkość jego pracy, biorąc pod uwagę ogrom gromadzonych danych, jest bardzo dobra. Można ją jednak dodatkowo zwiększyć, ograniczając w ustawieniach kategorie, o których informacje są zbierane.

Aby uzyskać informacje, do zbierania których WinAudit został stworzony, wystarczy uruchomić program i czekać na wyświetlenie wyników w głównym oknie aplikacji. Tworzą one długą listę, po której nawigować możemy myszą (jak po dokumencie tekstowym). Możemy jednak dla ułatwienia skorzystać także z generowanego w lewej części widoku menu, które składa się z odnośników do odpowiednich fragmentów tekstu. Wszystkie przeglądane dane mogą zostać wyeksportowane jako pliki bazodanowe.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
WinAuditWinAudit 3.1
Wersja stabilna
1.61 MB | 2016-06-17

Ilość pobrań: 437 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
WinAudit