w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 173
Wszystkich postów: 906279
Wszystkich tematów: 128127

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7356 dni

Hardware Identify 2.5.0


Hardware Identify to bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala na stworzenie listy wszystkich urządzeń działających w komputerze, wraz z ich ewentualnymi problemami, aktualną wersją sterownika oraz jego ścieżką w systemie. Charakteryzuje się czytelnością interfejsu, który można dostosowywać kolorystycznie według potrzeb (korzystać z gotowych szablonów bądź definiując kolory całkowicie samodzielnie z wykorzystaniem palety barw) oraz szybkością działania, co widać podczas odświeżania zawartości listy sterowników i urządzeń.

Prócz przeglądania samej listy urządzeń, na każde z nich możemy dwukrotnie kliknąć, aby wyświetlić dostępne szczegóły. Otrzymamy wówczas listę identyfikatorów oraz skorelowanych z tym urządzeniem sterowników. Kolejną przydatną opcją jest możliwość kopiowania wygenerowanej przez program listy, bądź bezpośredniego odwołania się do wyszukiwarki Google, celem znalezienie najnowszych sterowników do urządzeń. Sama wyświetlana lista może być również zawężana na przykład tylko do urządzeń, które aktualnie posiadają problemy ze swoim oprogramowaniem.

Uwaga!
Przed skorzystaniem z programu warto upewnić się, iż korzysta z najnowszej bazy danych, co można potwierdzić kliknięciem przycisku "Update"; o ile istnieje nowa wersja, aplikacja rozpocznie proces pobierania i aktualizacji bazy.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Hardware IdentifyHardware Identify 2.5.0
Wersja stabilna
8.29 MB | 2019-04-10

Ilość pobrań: 768 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Hardware Identify