w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 292
Wszystkich postów: 904114
Wszystkich tematów: 127323

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6273 dni
pl

Revo Uninstaller Pro 4.2.3


Komentarze (4)
Revo Uninstaller Pro
avatararrow
~lirykon.90. | 2016.06.17 10:20
7 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten darmowy nie ma takich możliwości i potencjału jak wersja płatna .Uważam ,że Revo Uninstaller Pro jest najlepszy z najlepszych dla mało zaawansowanych jak i dla znawców komputera w stopniu większym .Doskonale usuwa pozostałości po programach i dodatkach także tych niewidocznych na pulpicie i wkraczając dokładniej poza zakres dodaj i usuń . Jeżeli chodzi o odinstalowanie programu jest dołączony do niego deinstalator .Być może przedmówca usuwał go innymi metodami niż zalecone przez producenta lub niektóre jego składniki i dlatego miał problem z usunięciem go np. tak jakby nie istniał w systemie . Wersja płatna Pro jest warta bezpieczeństwa komputera i dla tych którzy dużo ściągają ,grają ,aranżują nowe programy i dodatki ,są aktywni przy komputerze ,instalują , odinstalowują nietrafione czy niechciane a niektóre zakamuflowane razem z programem itd.Wniosek te bezpłatne nie spełniły moich oczekiwaniach . Dodatkowo niektóre dodatkowo ściągały mi dodatki i reklamy produktów których w danej chwili nie chciałem a później trudno było je odinstalować z korzeniami ! Revo Uninstaller Pro instaluje to czego oczekujesz i nic zbędnego ,wymuszonego czy dodatkowego coś przy okazji z robaków ,szkodników .
Revo Uninstaller Pro 3.1.6
avatararrow
~Netarra | 2015.11.04 09:36
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Komentarz poprzednika, to jeden z głupszych komentarzy jaki czytałem w necie.
Revo Uninstaller Pro 3.1.4
avatararrow
~Tadeusz | 2016.05.22 13:07
-7 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy ktoś doradzi jak ten program odinstalować ponieważ rutynowe i tradycyjne metody go nie mogą odinstalować ?Co ciekawe usadowił się w panelu sterowania we wszystkich elementach w " Dostosuj ustawienia komputera ". Liczę ,że gdy minie wersja testowa 30 dni to pozwoli się usunąć. Nie wypowiadam się na temat jego jakości choć czytam ,że jest jeden z najlepszych tego typu do usuwania .
Revo Uninstaller Pro 3.1.6
avatararrow
~arcadi | 2010.03.15 17:24
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Prawie niczym nie różni się od darmowego odpowiednika,poza niektórymi funkcjami.