w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 270
Wszystkich postów: 904355
Wszystkich tematów: 127535

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6562 dni
pl

Comodo Programs Manager 1.3.2.30


Comodo Programs Manager – narzędzie do zarządzania programami i usługami. Ten darmowy program od Comodo oferuje nam naprawdę duże możliwości. Oprócz usuwania programów możemy wygodnie zarządzać sterownikami i usługami oraz funkcjami systemu Windows. Do każdej z tych możliwości dołączona jest wyszukiwarka, która pozwoli na odnalezienie danej pozycji pośród wielu innych. Program cechuje też ogromna przejrzystość interfejsu – jest on niezwykle czytelny i elegancki.

Sama opcja usuwania programów jest w przypadku tego narzędzia rozszerzona. Comodo Programs Manager nie tylko wykonuje kopie zapasowe danych, ale posiada też funkcję monitoringu aplikacji. Oznacza to, że nadzoruje on pracę programów, gromadząc informacje o zmianach, jakich dokonują one w systemie. Dzięki temu aplikacje te są usuwane dużo dokładniej nie tylko z dysku, ale także z rejestru. Na liście, gdzie możemy znaleźć posiadane przez nas programy, dostępne są także szczegółowe informacje na temat każdego z nich, co ułatwia w znacznym stopniu orientację.

Comodo Programs Manager to także łatwe usuwanie usług i sterowników. Czytelna lista, na której podana jest ścieżka dostępu, nazwa usługi, typ i status sterownika lub usługi pozwoli na łatwe odnalezienie się wśród nawet kilkuset pozycji. Dzięki temu błyskawicznie namierzymy dany sterownik, by w prosty sposób go usunąć.

Bardzo istotną funkcją programu jest także wygodne zarządzanie funkcjami systemu. Wszystkie funkcje umieszczone są na rozwijanej liście, dzięki czemu nawigacja jest bardzo prosta. Ponadto, dla każdej funkcji dostępny jest opis (niestety tylko w języku angielskim), który wyjaśnia, do czego służy dana funkcja. To z kolei ułatwia nam zorientowanie się, które funkcje można bezpiecznie wyłączyć, a które należy włączyć, by uzyskać dostęp do określonych możliwości.

Narzędzie to zajmuje się także aktualizacjami systemowymi. W karcie Aktualizacje widoczne są dwie listy. Na jednej z nich umieszczone są wszystkie zainstalowane na naszym komputerze aktualizacje, zaś na drugiej te, które są dostępne do instalacji.

Comodo Programs Manager z pewnością stanowi ciekawą propozycję dla tych, którzy cenią sobie jednocześnie funkcjonalność i prostotę, a także lubią mieć wszystko pod kontrolą.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (12 głosów)

Strefa Download programu
Comodo Programs ManagerComodo Programs Manager 1.3.2.30
Wersja stabilna
10.75 MB |2011-09-06

Ilość pobrań: 2930 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Comodo Programs Manager
avatararrow
~Comodore | 2011.06.21 10:54
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Konkurent Revo, ale raczej nie przesiądę się z REVO, może kiedyś...