w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 84
Wszystkich postów: 906311
Wszystkich tematów: 128137

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7358 dni

Simnet Uninstaller 2011 3.1.2.3


Simnet Uninstaller – program do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami. Jest to kolejne, darmowe narzędzie od Simnet Software, cechujące się prostą funkcjonalnością i niewielkimi rozmiarami.

Program Simnet Uininstaller jest bardzo prosty zarówno w obsłudze jak i w działaniu. Za pomocą tego narzędzia szybko i skutecznie usuniemy wybrane aplikacje, lecz nic ponadto.

Zaletą programu jest przejrzysty i bardzo czytelny interfejs. Narzędzie w głównym oknie informuje nas o ilości zainstalowanych programów. Na klarownej liście uporządkowane są alfabetycznie wszystkie zainstalowane aplikacje wraz z odpowiednią barwą obrazującą rozmiary programów. Im większy jest program, tym mocniejszy odcień żółtego koloru jest mu przypisany. Co więcej, program zużywa bardzo niewiele zasobów procesora i pamięci RAM, co niewątpliwie także możemy zaliczyć do jego plusów.

Cała obsługa programu polega jedynie na wyborze aplikacji przeznaczonej do usunięcia z listy i kliknięciu przycisku Uninstall. Spowoduje to uruchomienie kreatora usuwania, odpowiedniego dla każdego programu.

Dodatkową opcją programu jest możliwość tworzenia punktu przywracania systemu przed usunięciem każdej aplikacji, dzięki czemu zawsze będziemy mogli cofnąć zmiany. Ponadto, program aktualizuje się automatycznie, po wykryciu dostępnych aktualizacji.

Producent zastosował sprytny chwyt, zachęcający do zakupu innych swoich produktów. W głównym oknie programu możemy sprawdzić stan systemu, za pomocą funkcji „Check your PC health”. Program dokona wtedy analizy komputera, lecz aby naprawić napotkane problemy, należy pobrać i zainstalować płatne produkty od Simnet Software. Sam Simnet Uninstaller jest bowiem darmowy, nie potrafi jednak nic więcej, oprócz usuwania zainstalowanych programów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Simnet UninstallerSimnet Uninstaller 2011 3.1.2.3
Wersja stabilna
0.67 MB | 2011-06-18

Ilość pobrań: 412 | W tym miesiącu: 13 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Simnet Uninstaller