w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 637
Wszystkich postów: 939058
Wszystkich tematów: 138938

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

FiddlerCap 4.6.4.5251


FiddlerCap to prosty program do monitorowania na bieżąco ruchu sieciowego. Jest niewielkim narzędziem, którego wykorzystanie może przyczynić się do wykrycia błędów działania naszej strony czy przeglądarki. Głównym celem jest tutaj przechwycenie oraz zarejestrowanie wszystkich ramek, które transportowane są naszymi łączami, kiedy łączymy się z jakąś stroną internetową. Aplikacja wyświetla osobno każdy z pakietów, informując obok o dokładnej ścieżce pobieranych danych oraz wykorzystywanym protokole do połączenia.

Zebrane w ten sposób dane możemy łatwo później przeanalizować, co dodatkowo ułatwione jest dzięki wbudowanej możliwości zapisywania wyników w zewnętrznym pliku. Ciekawym rozwiązaniem jest tutaj zastosowanie osobnego włączania i wyłączania momentu rejestracji danych. W praktyce pozwoli nam to aktywować przeglądanie połączeń aż do momentu, kiedy ręcznie zostanie to przez nas ponownie zablokowane. Dzięki temu bez większych komplikacji możliwa będzie rejestracja konkretnych działań na stronach internetowych, które dotychczas budziły nasze kontrowersje. Analiza przepływu pakietów pozwoli szybko zorientować się co poszło nie tak.

Sama obsługa programu jest bardzo prosta i nie wymaga szczegółowego szkolenia, dlatego też brak jakiejkolwiek instrukcji wbudowanej w aplikację można w tym przypadku wybaczyć. Całość sprowadza się do kolejnego naciskania przycisków startu i zatrzymania rejestracji danych. Jednym z przycisków możemy rozszerzyć okienko podglądu, by na bieżąco kontrolować przepływające ramki. Program wart jest przetestowania, ponieważ jako niewielkie narzędzie umożliwia szybką instalację oraz rozpoczęcie kontroli nad naszym połączeniem sieciowym.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
FiddlerCapFiddlerCap 4.6.4.5251
Wersja stabilna
0.34 MB | 2017-07-21

Ilość pobrań: 209 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
FiddlerCap