w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 686
Wszystkich postów: 939069
Wszystkich tematów: 138949

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

Speed Test Loggger 1.0.2


Speed Test Loggger to program do analizowania historii wykorzystania szybkości naszego łącza internetowego. Jest bardzo prosty w obsłudze, a czytelny sposób prezentacji danych (zarówno w formie tabelarycznej, jak i na wykresie) sprawia, iż każdy użytkownik z łatwością będzie mógł odczytać informacje, których dostarcza. Do obsługi nie jest konieczna fachowa wiedza, bowiem większość działań wykonuje się w pełni automatycznie, a nam pozostaje jedynie obserwacja wyników.

Bardziej wymagający Internauci będą jednak mogli skorzystać z ustawień konfiguracyjnych, w których można wpłynąć przede wszystkim na sposób prezentacji danych (jednostki oraz częstotliwość sprawdzania szybkości naszego połączenia). Zauważmy, że prócz danych o szybkości połączenia z Internetem, program potrafi także zwracać uwagę na zmiany statusów połączenia oraz ewentualne błędy. Choć podczas pracy aplikacji, wszystkie informacje są czytelnie prezentowane w okienku programu, głównym zadaniem jest tutaj jednak zapamiętywanie gromadzonych wyników na przyszłość. Aplikacja czyni to poprzez generowanie raportu w formacie CSV.

Warta uwagi jest częstotliwość tworzenia logów. Producent aplikacji informuje na swojej stronie, iż w programie wprowadził celowe i wymuszone ograniczenia w tej kwestii, aby odciążyć serwer. Zaznacza przy tym, iż jeśli potrzebujemy mniejszych interwałów, można napisać do niego pustą wiadomość e-mail, aby funkcjonalność ta została dla nas darmowo odblokowana. Aplikacja rozwijana jest w oparciu o licencję z otwartym kodem, przez co do jej rozwoju może przyczynić się każdy, co z pewnością skróci czas oczekiwania użytkowników na nową wersję programu, rozszerzającą jego funkcjonalność.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Speed Test LogggerSpeed Test Loggger 1.0.2
Wersja stabilna
1.19 MB | 2015-02-05

Ilość pobrań: 345 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Speed Test Loggger