w
googluj

PingHurry 1.0


PingHurry to prosty w obsłudze program, oferujący kilka narzędzi do testowania połączeń sieciowych. Głównym z nich jest moduł pingujący (sprawdzający jakość połączenia z hostem docelowym), który potrafi na bieżąco przedstawiać dane nie tylko w formie listy (jak ma to miejsce w większości propozycji konkurencyjnych), ale również wykorzystując wykres, który za dwukrotnym kliknięciem myszy może zostać zmieniony z dwuwymiarowego na trójwymiarowy.

Choć część użytkowników może uznać tego typu zabieg za zbędny, w praktyce rozwiązanie to może okazać się jednym z czynników, który zachęci do skorzystania z programu osoby początkujące, bowiem jest dużo czytelniejszym sposobem prezentacji danych, niż suche informacje tekstowe, które są wygodniejsze tylko dla znawców. Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z PingHurry jest rozmieszczenie wszystkich dodatkowych funkcji w programie. Zostały pogrupowane według kategorii w dolnej części okna, a do każdej z nich można się dostać poprzez osobny przycisk. Jest to bardzo szybkie rozwiązanie, dzięki któremu natychmiast przeniesiemy się między innymi do analizy tras pakietów, tabeli routingu, listy połączeń IP, bądź konfiguracji IP.

W programie zastosowano wygodne rozwiązanie polegające na możliwości szybkiego skopiowania do schowka wygenerowanych danych lub grafu. Rezultaty można także zapisać bezpośrednio do pliku tekstowego. To świetne rozwiązanie, pozwalające sprawnie przygotować informacje o naszym połączeniu na przykład na potrzeby udostępnienia ich przyjaciołom, czy na łamach internetowego forum, gdzie poddamy je dalszej analizie z pomocą specjalistów.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
PingHurryPingHurry 1.0
Wersja stabilna
0.46 MB | 2014-10-27
przejdź
PingHurry Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 156 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
PingHurry