w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 93
Wszystkich postów: 904889
Wszystkich tematów: 127709

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7182 dni

TCP Monitor Plus 2.92


TCP Monitor Plus to maksymalnie prosty w swojej formie program umożliwiający testowanie połączeń sieciowych przede wszystkim w oparciu o badanie przepustowości łączy, opóźnień, tras pakietów oraz wydarzeń w bieżącej sesji. Choć nie jest to aplikacja szczególnie trudna w obsłudze, to kierowana jest raczej do zaawansowanych użytkowników, ponieważ nie przykuwa uwagi atrakcyjnym interfejsem ani szczególnie rozbudowaną bazą pomocy technicznej, co mogłoby okazać się przydatne wśród osób dopiero zaczynających swoją przygodę z testowaniem sieci.

Na plus należy jednak zaliczyć ogólnie zbliżony sposób obsługi do narzędzi wbudowanych w system. Większość funkcji podobnie obsługiwana jest poprzez polecenia tekstowe w interfejsie symulującym wiersz poleceń. Tylko pierwszych kilka zakładek, odpowiedzialnych głównie za graficzną prezentację danych o wykorzystaniu szybkości połączenia oraz o przebiegających zdarzeniach na łączu, zostały zrealizowane w inny, bardziej przystępny dla amatora sposób. Niewątpliwą zaletą programu jest jego szybkość uruchamiania, działania, a także samej reakcji na zmiany, które zachodzą na "wejściach" i "wyjściach" naszego interfejsu sieciowego.

Na uwagę zasługują opcje, które pozwalają edytować wiele parametrów pracy programu; możliwa jest między innymi modyfikacja ilości wyświetlanych informacji w każdym z narzędzi oraz edycja kolorystyki, dzięki czemu będzie ona dla użytkownika czytelniejsza (obejmuje zarówno parametry tworzonych wykresów, jak i wyświetlanych informacji tekstowych).

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
TCP Monitor PlusTCP Monitor Plus 2.92
Wersja stabilna
0.33 MB | 2020-06-13

Ilość pobrań: 391 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
TCP Monitor Plus