w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 210
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni

ExecutedProgramsList 1.11


ExecutedProgramsList to prosty program, który pozwala wyświetlić listę ostatnio uruchomionych procesów. Stanowi zatem ciekawe rozszerzenie możliwości standardowego menadżera zadań systemu o pokazywanie informacji z przeszłości. Mamy przy tym dodatkowo dostęp do kilku innych przydatnych informacji, takich jak dokładna ścieżka uruchomionego pliku wykonywalnego czy skryptu, a także szczegóły związane z czasem jego rozpoczęcia i zakończenia.

Prócz samej możliwości wyświetlania wspomnianych informacji, program charakteryzuje się również tym, że w kilku prostych krokach potrafi wyeksportować je do zewnętrznego raportu, który generowany jest w formacie HTML. Niestety powstały dokument nie jest szczególnie atrakcyjny wizualnie; ma bowiem być przede wszystkim praktyczny, na przykład na potrzeby podzielenia się informacjami w nim zawartymi na forum, dlatego treścią raportu jest prosta tabela z informacjami. Jej kolumny możemy edytować, jednak ustawienia te muszą zostać wprowadzone przed wygenerowaniem dokumentu.

Jak na tak proste narzędzie, producent przywiązał stosunkowo dużą wagę do możliwości dostosowania interfejsu użytkownika do własnych potrzeb. Możemy tutaj nie tylko decydować o zawartości wyświetlanych kolumn na liście uruchomionych programów, ale również aktywować przydatną opcję zamiennego kolorowania parzystych i nieparzystych wierszy tabeli, co znacznie zwiększa komfort przeglądania informacji. Dostępna jest również wyszukiwarka haseł, która dysponuje kilkoma podstawowymi opcjami konfiguracyjnymi.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
ExecutedProgramsList



ExecutedProgramsList 1.11
Wersja stabilna
0.05 MB | 2016-03-23

Ilość pobrań: 373 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (0)
ExecutedProgramsList