w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 253
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni
pl

Security Process Explorer 1.6


Security Process Explorer to menadżer procesów, który dostarcza dodatkowych, szczegółowych informacji o każdym z nich. Oferuje standardową funkcjonalność, do której zaliczyć można opcję dowolnego sortowania procesów (w tym również ze względu na ich poziom bezpieczeństwa), ale najciekawszą funkcją są rozszerzone informacje, które można uzyskać po kliknięciu myszą na wybranym procesie na liście. Uzyskamy z nich między innymi dane o producencie działającego programu oraz aktualnej wersji, identyfikatorze, dodatkowych argumentach, a także nadanym priorytecie w systemie.

Zaletą programu jest jego szybkość działa. Lista procesów jest na bieżąco aktualizowana, co ułatwia jej analizę. Dzięki wbudowanym opcjom, użytkownik ma w programie możliwość nie tylko przeglądania dostarczonych informacji o procesach, ale także „zabijania” ich (bezwzględnego zakończania) oraz blokowania (co może okazać się przydatne, by uniemożliwić niechcianym aplikacjom lub malware możliwości prawidłowego funkcjonowania).

Ciekawie prezentuje się menu widoku, które pozwala zdecydować, jakie kolumny chcemy wyświetlać na liście z procesami. Warto przyjrzeć się tym ustawieniom, ponieważ część z nich dodatkowo rozszerza wyświetlane informacje, a domyślnie wyświetlanych jest tylko kilka z nich. W samym okienku mamy opcję zmiany szerokości poszczególnych kolumn, ale nie mamy niestety możliwości zamieniania ich kolejnością. W menu plik znajdziemy z kolei opcję, po aktywacji której Security Process Explorer stanie się naszym domyślnym menadżerem zadań (po naciśnięciu kombinacji klawiszowej „Alt+Ctrl+Delete” wyświetlony zostanie właśnie opisywany program, a nie systemowe narzędzie.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Security Process ExplorerSecurity Process Explorer 1.6
Wersja stabilna
1.27 MB | 2015-01-29

Ilość pobrań: 186 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Security Process Explorer