w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 194
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni

TskKill 2.3.2 Build 42


TskKill to bardzo mały program do zamykania aktywnych procesów kombinacją klawiszową z klawiatury. Nie wymaga prawie żadnej konfiguracji i jest na tyle lekki dla systemu, że w zasadzie nie zauważymy jego aktywności. Może się natomiast przydać, szczególnie w sytuacjach, kiedy nie wiemy co mogłoby pomóc na zawieszenie się komputera lub brak reakcji ze strony jakiejś aplikacji. Dzięki TskKill będziemy mogli wówczas "zabić proces aktywnego programu, czyli wymusić jego zamknięcie poprzez kombinację klawiszy "Windows" oraz "Backspace", co może przyczynić się do odzyskania sprawności przez komputer.

Po instalacji program jest bardzo prosty w obsłudze, bowiem nie oferuje nawet interfejsu użytkownika, a rezyduje cały czas na pasku zadań systemu. Niewielkie ustawienia oraz krótka informacja o programie połączona z pomocą, aktywowane są z poziomu menu kontekstowego, które wyświetlimy po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę aplikacji. Z oferowanych opcji przede wszystkim powinna nas zainteresować możliwość automatycznego uruchamiania programu podczas logowania się użytkownika do systemu. Jest to świetne i w tym wypadku raczej niezbędne rozwiązanie - ciężko bowiem przewidzieć, kiedy coś w komputerze może się nam zawiesić i dopiero wtedy pośpiesznie i przezornie włączać aplikację. Dzięki automatyzacji uruchamiania, będziemy mieli swobodniejszy dostęp do funkcjonalności narzędzia.

W tak niewielkim narzędziu ciężko dopatrzeć się jakichkolwiek wad. Bardziej wybredni użytkownicy będą mogli narzekać jedynie na brak możliwości zmiany kombinacji klawiszy, która odpowiada za zamykanie procesów.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
TskKillTskKill 2.3.2 Build 42
Wersja stabilna
0.44 MB | 2015-09-24

Ilość pobrań: 101 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
TskKill