w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 122
Wszystkich postów: 904628
Wszystkich tematów: 127643

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7057 dni

Service Trigger Editor 3.0.8.57


Service Trigger Editor to prosty w obsłudze program, który pozwala w wygodny sposób zarządzać wyzwalaniem usług w systemie Windows 7 lub 8, które stanowić mogą reakcję na wiele czynników zewnętrznych związanych z systemem. Dzięki programowi mamy możliwość wyświetlenia obecnych ustawień oraz ich edycji, a także dodawania całkiem nowych, zgodnie ze zmianami, które zajdą w komputerze.

Zaraz po uruchomieniu programu automatycznie wyświetlana jest lista wszystkich usług, które aktualnie działają w systemie. Jednym kliknięciem myszy, użytkownik ma możliwość wyświetlenia szczegółów każdej z nich oraz w prazie potrzeby wprowadzenia edycji w ich zachowaniu. Aby dodać nowy "trigger" do systemu, wystarczy wykorzystać wygodnego kreatora, który dostępny jest z poziomu czytelnej wstążki głównych opcji aplikacji, znajdującej się w górnej części okna programu.

Podczas tworzenia nowej usługi wystarczy wybrać czy ma ona zostać uruchomiona czy zatrzymana i na jakie zdarzenie ma reagować. Dostępne są na przykład akcje związane z urządzeniami wejścia-wyjścia lub wykryciem konkretnego statusu sieci (związanego z numeracją IP bądź zgłoszeniami systemowej zapory). Wygodnymi dodatkami są wbudowane w program odnośniki do narzędzi związanych z usługami, które dostępne są jako programy systemowe. Dzięki temu, aby skontrolować niektóre ustawienia, nie musimy przeszukiwać panelu sterowania czy centrum zarządzania komputerem, a jedynie wybrać odpowiednią opcję z menu w aplikacji.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Service Trigger EditorService Trigger Editor 3.0.8.57
Wersja stabilna
1.76 MB | 2019-12-08

Ilość pobrań: 115 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Service Trigger Editor