w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 445
Wszystkich postów: 938185
Wszystkich tematów: 138565

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Autorun Organizer 5.40


Autorun Organizer to program służący do zarządzania elementami autostratu komputera. Oferuje kontrolę parametrów, dzięki którym możemy wpłynąć na ostateczną szybkość uruchamiania systemu operacyjnego i jego gotowość do pracy. Czytelne wykresy przedstawiają w programie czas, który był potrzebny do uruchomienia kolejnych funkcji komputera, jak również procentowe wykorzystanie konkretnych usług, co pozwoli nam zadecydować o konieczności ładowania wybranych funkcji przy każdym uruchamianiu systemu.

Intuicyjny interfejs przekłada się na bardzo prostą obsługę programu. Zaraz po uruchomieniu mamy możliwość przejrzenia listy uruchomionych usług, obok których znajdziemy informację o tym, jaki element systemu wymagał ich uruchomienia. Kliknięcie dowolnej z wyświetlanych nazw, w dolnej części okna programu wyświetli dodatkowe informacje zawierające szczegóły uruchamianej ścieżki oraz konfigurację związaną z opóźnianiem startu aplikacji względem momentu uruchomienia komputera. Korzystanie z tego ustawienia może przełożyć się na uzyskanie lepszego czasu gotowości systemu do pracy, kiedy załadowany zostanie już pulpit.

Podobnie jak systemowe narzędzie służące do zarządzania autostartem, Autorun Organizer umożliwia również tworzenie nowych zadań, które zostaną uruchomione przy kolejnym starcie systemu operacyjnego. Dostępne jest także usuwanie procesów, które nie są już aktywne, a jedynie niepotrzebnie "zaśmiecają" kolejkę. W przypadku problemów z obsługą programu, warto zwrócić uwagę na krótką, ale czytelną instrukcję obsługi. Uruchamia się ją z poziomu menu w programie, jednak jej wyświetlenie w przeglądarce, wymaga połączenia z Internetem.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (14 głosów)

Strefa Download programu
Autorun OrganizerAutorun Organizer 5.40
Wersja stabilna
18.2 MB | 2024-05-17

Ilość pobrań: 2702 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 22

Komentarze (2)
Autorun Organizer
avatararrow
Jacenty | 2016.09.30 12:52
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program jest THE BEST!!!
Autorun Organizer 2.26
avatararrow
~leszek | 2015.08.18 20:30
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program w obecnej wersji jet po Polsku
Autorun Organizer 2.13