w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 192
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni

LISTSP 1.0.1.4 New 7


LISTSP to przyjazny w obsłudze menadżer procesów, usług i sterowników systemowych. Oferuje bardzo czytelny interfejs oraz wygodne opcje sortowania wyników na listach, przez co stanowi mocną konkurencję dla rozwiązań systemowych. Domyślnie w aplikacji została ustawiona stosunkowo duża czcionka. W ustawieniach można zmienić nie tylko jej rozmiar, ale również styl (krój, atrybuty) na dowolny inny (wykorzystywana jest baza czcionek systemowych).

Program gotowy jest do pracy zaraz po uruchomieniu i nie wymaga żadnej konfiguracji. Na bieżąco wyświetlane są wszystkie procesy, usługi oraz sterowniki, które wykorzystywane są na komputerze. Dzięki możliwości alfabetycznego sortowania oraz dzielenia wyników na grupy odpowiadające np. kolejnej literze alfabetu, otrzymane rezultaty w praktyce łatwo oddzielić od siebie w zależności od aplikacji, której dotyczą. Przykładowo wszystkie procesy przeglądarki Google Chrome łatwo zlokalizujemy sortując wyniki alfabetycznie i przechodząc do sekcji litery "c". Do innych wyświetlanych informacji należy także między innymi aktualny stan procesu, ilość zużywanej pamięci, PID czy ilość wątków. W przypadku procesów sieciowych, którym poświęcono osobną zakładkę, dodatkowo informacje związane z numerami IP oraz portami.

Pomoc użytkownika została zrealizowana w formie dostępnych offline kilku najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Dostęp do nich możliwy jest z poziomu menu "Help" na górnym pasku aplikacji. Warto również przejrzeć dostępne dodatkowe opcje, dzięki którym będziemy mogli między innymi stworzyć nową usługę oraz wyłączyć lub wstrzymać komputer.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
LISTSPLISTSP 1.0.1.4 New 7
Wersja stabilna
0.68 MB | 2017-02-12

Ilość pobrań: 111 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
LISTSP